Gigi Hadid'e Benzetilen Nilsu Berfin Aktaş: 'Benziyoruz Galiba..'

Oyuncu Nilsu Berfin Aktaş, Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülendi. Bir günlük boş gününde İstanbul’a gelen güzel oyuncu, sosyal medyada Gigi Hadid'e benzetilmesiyle ilgili yapılan yorumlar hakkında ilk kez konuştu.

Kuzey Yıldızı dizisinde Gökçe karakterini canlandıran Nilsu Berfin Aktaş, Bebek’te yürüyüş yaparken kameralara yakalandı. 
Bir günlük boş vakti olduğunu kaydeden güzel oyuncu, boş gününü İstanbul’a gelerek değerlendirdiğini belirtti.


Çekim programının yoğunluğundan dolayı yorgun olduğunu dile getiren Aktaş, toparlanmaya çalıştığını ifade etti. 
Dizi çekimlerinin nasıl gittiği sorusu üzerine “Yorucu ama eğleniyoruz. Çok güzel bir başlangıç yaptık” dedi. Dizi çekimlerinin yapıldığı Ordu’da yöre halkının kendisine olan ilgisinden memnun olup olmadığı sorulan güzel oyuncu “Ben Ordu’ya gittiğimde kendimi evimde gibi hissediyorum. İnsanlarını da çok seviyorum. Bizi kucakladılar” ifadelerini kullandı. Güzel oyuncu dizinin yeni sezonuyla ilgili çok fazla konuşmazken, yeni sürprizler olacağının sinyalini verdi.

Güzel oyuncu, Gigi Hadid’e benzetilmesiyle ilgili yapılan yorumlarla ilgili “Benziyoruz galiba, bazı fotoğraflarımız benziyor” diye konuştu.

Pandemi sürecinde ve yaz tatilinde ne yaptığı merak edilen Aktaş, “Herkes ne yaptıysa onu yaptım. Film izledim, sakin yerlerde yürüyüş yaptım” dedi.

Pandemiden dolayı hiçbir yere gidemediğini ifade eden Aktaş, “Benim tatilim yatmak, dinlenmek oldu” ifadelerini kullandı.
Akşam Ordu’ya döneceğini söyleyen Aktaş, Ordu'ya gittiği zaman İstanbul’u çok özlediğini ifade etti. Aktaş, kısa süren röportajın ardından teşekkür ederek sahil yürüyüşüne devam etti.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 17:41

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE