Genco Erkal'dan Can Yaman'a: Beyni var mı onu tartışsak?

Can Yaman'ın başlattığı 'libido' polemiğine sosyal medya hesabından bir paylaşımla katılan Genco Erkal, "Libidosu var mı yok mu yerine beyni var mı yok muyu tartışsak nasıl olur?" diye yazdı. Yaman'ın sözlerine bazı ünlü isimlerden de tepki geldi.

Genco Erkal'dan Can Yaman'a: Beyni var mı onu tartışsak?

Usta oyuncu Genco Erkal, Can Yaman'ın tartışma konusu olan "Oyuncular ikiye ayrılıyor; libidosu olanlar, libidosu olmayanlar" sözlerine yorum yaptı. Sosyal medya hesabından tel cümlelerik bir paylaşım yapan Erkal, "Libidosu var mı yok mu yerine beyni var mı yok mu’yu tartışsak nasıl olur?" diye yazdı.

'Libido' açıklamaları polemik başlattı

Can Yaman, Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajda, son dönemlerde yaptıkları işleri başarılı olmayan erkek oyuncuların hepsinin libidosu olmayan partnerlerle çalıştığı yönünde ifadeler kullanmıştı.

"Başrol çiftinin sunun yüksek olması lazım"

Yaman, Erkenci Kuş isimli dizide birlikte rol aldıkları Demet Özdemir ile 20. bölümde sevgili olduklarını belirterek, "Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna göre yapılmalı. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı. Seyirciye 'Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu' diye sordurtamazsan o iş tutmaz. Demet ile bizim çekimimiz tavandı, maksimum olduk" demişti.

"Snob olsaydı uyumlu olamazdık"

2016 yılında aynı dizide oynadığı oyuncu Selen Soyder'e de göndermede bulunan Can Yaman, "Demet biraz snob olsaydı asla uyumlu olamazdık. Mesela Hangimiz Sevmedik dizisindeki partnerim Selen Soyder'le bu yüzdem problem yaşadım. Gel de şimdi sette bu problemlerin üzerine kamera önünde aşk çek" şeklinde ifadeler kullanmıştı.

Selen Soyder Fransez: Çok şükür!

Oyuncu Selen Soyder de eski partneri Can Yaman'ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara tepkisini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gösterdi. Soyder, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına, "Çok şükür ki bugüne bugün libidosu düşük snop bir kadınım falan filan" notunu düştü. Ancak Soyder daha sonra bu paylaşımını kaldırdı.

Berrak Tüzünataç: Bilge adamdan bilgece sözler!

Bu sözler sosyal medyada tartışılırken, tepki gösterenlerden biri de Berrak Tüzünataç oldu. Tüzünataç, Instagram'da, "Bilge bir adamdan bilgece sözler. Yani inanılmaz bir açıklama! Jönlerin libidosuz partnerleri sorun diyorsun öyle mi?" diye yazdı.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2019, 19:32
YORUM EKLE