Genç oyuncu Avni Burak Yenice beyin damarı çatlaması sonucu hayatını kaybetti

Genç oyuncu ve seslendirme sanatçısı Avni Burak Yenice geçirdiği beyin ameliyatı sonrası kontrol için gittiği hastanede fenalaşıp hayatını kaybetti.

Genç oyuncu Avni Burak Yenice beyin damarı çatlaması sonucu hayatını kaybetti

Muğla Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Osman Can Yenice'nin oğlu Avni Burak Yenice (30) geçirdiği ani rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.

Hafta içinde geçirdiği beyin ameliyatı nedeni ile hastaneye kontrole giden Avni Burak Yenice kontrol sırasında birden fenalaştı. Solunum sıkıntısı çeken Avni Burak Yenice'ye hastanede doktorlar tarafından müdahale edildi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen Avni Burak Yenice kurtarılamadı ve genç yaşında hayata gözlerini yumdu.

Avni Burak Yenice

AİLESİ VE SEVENLERİ BÜYÜK ÜZÜNTÜ YAŞADI

Avni Burak Yenice'nin ani vefatı Muğla'da büyük bir üzüntü ile karşılandı. Yenice ailesini bu acılı günlerinde dostları, yakınları ve Muğla halkı yalnız bırakmadı. Acı haberi alan Yenice ailesinin yakınları ve vatandaşlar hastaneye akın ettiler.

SEVENLERİ SON YOLCULUĞUNA BÖYLE UĞURLADI

30 yaşında hayatını kaybeden Avni Burak Yenice, akşam saatlerinde düzenlenen cenaze törenin ardından son yolculuğuna sevenleri tarafından uğurlandı. Avni Burak Yenice dün akşam saatlerinde cenaze töreni düzenlendi. Törene Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumhur Çoban, Menteşe Belediye Başkan Yardımcısı Levent Ünver, siyasi parti temsilcileri, Yenice ailesinin yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Avni Burak Yenice; Yenice Mahallesi'nde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları içinde toprağa verildi.

avni burak yenice muğla

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2021, 00:56

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE