Gelin adayı Hanife'nin mayolu paylaşımı olay oldu

Hanife Gürdal, tesettürden çıkma kararı alıp uyguladıktan sonra kendisi hakkında yapılan eleştirilere bir havuz pozunu kullanarak yanıt verdi.

Gelin adayı Hanife'nin mayolu paylaşımı olay oldu

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, tesettürden çıkma kararı almıştı. Tesettürden çıkmasıyla sosyal medyada tepki toplayan Gürdal kendisine yönelik eleştirileri umursamadığını belirten bir fotoğraf paylaşmıştı.

Gelin adayı bu kez bir havuz fotoğrafı paylaşarak eleştirilere yanıt verdi.

İzdivaç programı sayesinde üne kavuşmuştu

Gelin adayı Gürdal, daha önce ATV'de yayınlanan Esra Erol izdivaç programında tanınmıştı. Programdan kovulmasıyla Zuhal Topal'ın izdivaç programına katılan Hanife Gürdal, başörtüsünü çıkartma kararı alınca sosyal medya kullanıcıların eleştiri oklarına maruz kalmıştı.

'Gittikçe daha çok açılıyorsun'

Tesettürlü fotoğraflarının içinde bulunduğu Instagram hesabını kapatan gelin adayı, yeni bir hesap açarak buradan başörtüsüz fotoğraflarını paylaşarak belli bir kesimin dikkatini üzerinde toplamıştı. Sık sık eleştiri oklarıyla vurulan Gürdal için, "Gittikçe daha çok açılıyorsun" yorumları yapıldı.

'Kıyafetlerim yerinde'

Başını açar açmaz bir açıklamada bulunan Gürdal, "Ben sadece başımı açtım, kıyafetlerim usturuplu" demişti.

Gelen eleştirilerle adeta alay etti

Tepkileri ti'ye alan Gürdal, yaptığı bir paylaşımın üzerine "Oooo Hanife hanım iyice soyundunuz" notunu düştü. Daha sonra havuzda mayolu fotoğrafını paylaşan fenomen gelin adayı, "Havuz pozu da geldiğine göre ahlak bekçisi tayfa çullanabilir." yazdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER