Geçtiğimiz Aylarda Nişanlanmıştı! Soner Sarıkabadayı Baba Oluyor

Geçen Şubat ayında Kolombiya Güzellik Kraliçesi Camelo Lopez ile nişanlanan şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın baba olacağı öğrenildi. Çiftin yakında nikah masasına oturacağı da konuşulanlar arasında.

Geçtiğimiz Aylarda Nişanlanmıştı! Soner Sarıkabadayı Baba Oluyor

Geçen Şubat ayında aile arasında sade bir törenle nişanlanan Soner Sarıkabadayı ve Camelo Lopez çiftinden müjdeli haber geldi. Snob Magazin’de yer alan habere göre çiftin bebek beklediği iddia edildi.

6 AYLIK HAMİLE…

Camelo Lopez’in 6 aylık hamile olduğu ileri sürüldü. Hamilelik haberini alan çiftin, yakın zamanda nikah masasına oturacağı da konuşanlar arasında.

Soner Sarıkabadayı, 2015 yılında 'Tarifi Zor' adlı şarkının klibinde tanıştığı Camelo Lopez ile aşk yaşamaya başlamıştı. Çift, geçtiğimiz şubat ayında aile arasında sade bir törenle nişanlanmıştı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE