Gazeteci Ahmet Hakan'dan tartışma yaratacak Tarkan sözleri! "Muhalefete hapsolmamalı"

İki milyonu aşkın seyircisiyle dünyanın en kalabalık ilk beş konseri arasına giren Tarkan hakkında Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Tarkan için "Muhalefete hapsolmamalı" yorumunu yapmasıyla dikkat çekti. İşte detaylar...

Gazeteci Ahmet Hakan'dan tartışma yaratacak Tarkan sözleri! "Muhalefete hapsolmamalı"

Yazılarında kullandığı ifadeler ile sık sık adından bahsettiren Ahmet Hakan, son olarak Tarkan hakkında yazdıklarıyla gündeme geldi. 

Gazeteci Ahmet Hakan'dan tartışma yaratacak Tarkan sözleri! "Muhalefete hapsolmamalı"

Tarkan'ın dün akşam 9 Eylül İzmir'in kurtuluş günü etkinlikleri kapsamında İzmir'de verdiği konserin ardından Hakan, bugünkü yazısında şunları söyledi:

"Türkiye'de pop starlığı tartışmalı çok pop star var ama pop starlığı tartışmasız olan tek bir pop star var: Tarkan. Fakat Tarkan, özellikle son dönemde... Tek bir yaşam tarzının sesi olmaya, hayranları arasında yer alan kesimlerden sadece birini dikkate almaya, toplumun tüm kesimleriyle duygudaş olmaktan vazgeçmeye, gündelik politikanın hırgürlerine fazlasıyla bulaşmaya başladı. Pop starlık müessesine verdiği önemi bildiğimiz Tarkan’ın genel hal ve gidişine bu açıdan da bir bakmasında sanki fayda var gibi."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ertan
Ertan - 3 hafta Önce

gazeteci olduğunuz bilincine varın. Yalakalık sizde hiç hiş durmuyor.

Dinleyici
Dinleyici - 3 hafta Önce

Ahmet beye katılıyorum. Sanatçılarımız mualefet konusunda sınırlarını aşmamalı. Sade yetenekli oldukların dan dolayı değil, halkın sayesinde de buralara geldiler.
Bilhassa Tarkan bir Mega/Süperstar olarak bu konuda yaklaşımında dahada dikkat etmeli

Türke kürde islama pop değil  halay yakışır
Türke kürde islama pop değil halay yakışır - 3 hafta Önce

Demokrat

SIRADAKİ HABER