Garsonun başından şampanya döken Demet Akalın'a Gökhan Özoğuz'dan tepki!

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz’dan kötü haber geldi. Nişantaşı’nda bir hastane çıkışı görüntülenen Özoğuz, menisküs olduğunu ve çapraz bağlarının yırtıldığını söylerken meslektaşı Demet Akalın'ı sert eleştirdi.

Garsonun başından şampanya döken Demet Akalın'a Gökhan Özoğuz'dan tepki!

Nişantaşı'nda bir hastane çıkışı objektiflere yansıyan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, menisküs ve çapraz bağlarının yırtıldığını açıkladı. 

Garsonun başından şampanya döken Demet Akalın'a Gökhan Özoğuz'dan sert tepki!

Snob Magazin’de yer alan habere göre; Sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan Özoğuz, "Kaykay, snowboard ve sahne performansları derken iki dizim de paramparça oldu. Doktorlar ameliyat olmam gerektiğini söylüyor ama ben geçici terapileri tercih ediyorum. Eğer ameliyat olursam 4 ay boyunca ayağa kalkamam" diye konuştu. 

"SEVİYESİZ BİR DAVRANIŞ"

Garsonun kafasından aşağı şampanya döken Demet Akalın, herkesin büyük tepkisini çekmişti. Özoğuz da Akalın'ı "Tiynetsiz ve seviyesiz bir davranış. Bu hareket dünyanın her yerinde tepkiyle karşılanır" sözleriyle eleştirdi. 

KENDİMİ OYUNCU OLARAK NİTELEMİYORUM

Albüm hazırlığı yapan Özoğuz, "Kasım başında hem albümüm çıkacak hem de rol aldığım 'Kendi Yolumda' adlı film vizyona girecek. Müzik ve oyunculuk birbirini besliyor. Ama hiçbir zaman kendimi oyuncu olarak nitelemiyorum" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2022, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER