Gamze Erçel’in kilo eleştirisine cevabı büyük destek aldı

Caner Yıldırım ile hayatını birleştiren Gamze Erçel’e bir hayranından “kilo ver” eleştirisi geldi. Gamze Erçel’in cevabı ise takipçilerinden büyük destek gördü.

Gamze Erçel’in kilo eleştirisine cevabı büyük destek aldı

Geçen yıl Nisan ayında dört yıldır birlikte olduğu Caner Yıldırım ile hayatını birleştiren Gamze Erçel, geçtiğimiz aylarda anne oldu. Kızı Ayli Mavi ile fotoğrafını paylaşan Gamze Erçel’e bir hayranından “Kilo ver ya, böyle çok kötü görünüyorsun” eleştirisi geldi.

“ŞU AN EN SON DÜŞÜNDÜĞÜM ŞEY…”

Gamze Erçel, fotoğrafını “Pazar gününüz nasıl geçiyor? Benimki bebekli” notuyla paylaştı. Kilo eleştirisi aldığı hayranına ise “Görüntüm şu an en son düşündüğüm şey” cevabını verdi. Gamze Erçel’in bu yorumuna takipçilerinden destek yağdı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE