Galler'de yaşayan Memoli ve eşi Pınar Öğün

Galler'de yaşayan Oyuncu Mehmet Ali Alabora ve Pınar Öğün çifti boşandı mı? Mehmet Ali Alabora ve Pınar Öğün ne zaman evlendi, ünlü çift nerede yaşıyor? ,

Galler'de yaşayan Memoli ve eşi Pınar Öğün

2009 yılında nikah masasına oturan Memet Ali Alabora-Pınar Öğün çifti, Instagram'dan yayınladıkları ortak açıklama ile boşandıklarını duyurdu. Arkadaş kalma kararı alarak, yollarını ayıran ikili, "Artık evli değiliz. Birbirimizi çok sevmeye devam ediyoruz." şeklinde konuştu.

1999-2002 yılları arasında yayınlanan 'Yılan Hikayesi' adlı dizide Meltem Cumbul'la başrolü paylaşarak ünlenen oyuncu Memet Ali Alabora ile Pınar Öğün, 2009'da Ankara Tren Garı'nda aile bireylerinin katıldığı nikah töreni ile dünyaevine girmişti. Bir süredir Galler'de yaşayan çiftten kötü haber geldi.

MEHMET ALİ ALABORA VE EŞİ PINAR ÖĞÜN BOŞANDI

43 yaşındaki Alabora ile Öğün, yaptıkları ortak açıklama ile evliliklerini sonlandırdıklarını duyurdu. Instagram hesaplarından birlikte çekilen fotoğraflarını paylaşan çift, "Artık evli değiliz. Birbirimizi çok sevmeye devam ediyoruz. (Bu metni beraber yazdık. Bütün gün beraber iş yaptık)" ifadelerini kullandı.

PINAR ÖĞÜN BOŞANMAYLA İLGİLİ NE DEDİ? 

Pınar Öğün, ardından Alabora'ya, "Çok mutlu ol. Aşk dolu olsun yaşamın ve güzellikler hayatını süslesin canım benim" sözleriyle seslendi.

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE