Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Bayrampaşa sokaklarında

Aslıhan Doğan Turan, eşi Arda Turan'ın çocukluk yıllarının geçtiği mahalleye gitti, kanalı için çekim yaptı. Bakın nasıl tepkilerle karşılaştı?

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Bayrampaşa sokaklarında

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan, Arda'nın doğup büyüdüğü Bayrampaşa sokaklarını gezdi. Videosunu Youtube kanalından paylaşan Aslıhan Doğan'ı Bayrampaşa'da çok fazla tanıyan çıkmadı

. Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan, Youtube kanalı için çektiği videolara bir yenisini daha ekledi. İki çcuk annesi Youtuber Aslıhan Doğan, bu sefer eşi Arda Turan'ın doğup büyüdüğü Bayrampaşa sokaklarını gezdi.

ASLI TURAN VE ÇOCUKLARI

"Beni tanıyan var mı acaba?" testi yapan Aslıhan Doğan'ı Bayrampaşa sokaklarında çok fazla tanıyan çıkmadı.

"SİZLER İÇİN DENEYİMLEDİM"

Doğan, paylaştığı videoyu "Bu videomda eşimin doğup büyüdüğü Bayrampaşa sokaklarını ve yaşantıları sizler için deneyimledim" ifadesini kullandı.

ASLIHAN TURAN

KANALINA ARDA TURAN DA KONUK OLMUŞTU

Arda Turan, daha önce eşinin YouTube kanalına konuk olmuştu. Turan ile sohbetini gerçekleştiren sosyetik güzel, "Günümüzde evlilikler zor. İnsanlar en ufak olayda hemen boşanıyorlar. Biz de arada bir tartışıyoruz. Bence bu küçük kavgalar, ilişkiyi dinamik tutuyor" ifadelerini kullanmıştı.

"HALA AŞIĞIZ"

34 yaşındaki yıldız futbolcu ise konuyla ilgili, "Bizim şansımız; eğlenceli bir çift olmamız. Birbirimize hala aşığız. Saygılı ve hoşgörülüyüz. Kalabalık aile yaşamını seviyoruz" diye konuşmuştu.

Aslıhan Doğan Turan ile futbolcu Arda Turan'ın yedi yıllık arkadaşlığı 2015'te aşka dönüşmüştü. 2019'da nikah masasına oturan çift, aynı yıl oğulları Hamza Arda'yı kucaklarına almıştı. İkilinin ikinci çocukları Asil Aslan ise geçtiğimiz sene dünyaya gelmişti.

arda turan aslıhan turan

YORUM EKLE