Furkan Palalı'dan Kerem Bürsin ve Hande Erçel Yorumu (Video Haber)

Hem yeteneği hem de yakışıklılığıyla izleyicilerin gönlüne taht kuran başarılı oyuncu Furkan Palalı katıldığı Altın Zirve ve Kariyer Ödül töreninin ardından magazinburada.net mikrofonuna konuştu.

Katıldığı törende ‘Yılın En İyi Oyuncusu’ ödülüne layık görülen Furkan Palalı hem mutluluğunu paylaştı hem de Eylül ayında sürpriz bir projeyle ekranlara döneceğini açıkladı. Gizlilik sebebiyle dizi hakkında bilgi veremeyen Palalı “Projeyle ilgili çok yakın zamanda bilgi alacaksınız. Ondan sonra üzerine rahat rahat konuşuruz. Şu an çok bir şey söyleyemiyorum” demekle yetindi.

“GERÇEKLERİN ORTAYA ÇIKMASI TARAFTARIYIM!”

Yakışıklı oyuncuya dizi sektöründe reklam amaçlı çıkarılan aşk dedikoduları hakkındaki düşüncelerini sorduğumuzda “Böyle şeyler yapıldığını ben de duyuyorum ama şahit olmuşluğum yok. Yorum yapmam doğru olmaz. Gerçek olan ne varsa her zaman ortaya çıkması taraftarıyım” dedi.

“PARTNERİMLE SAMİMİ OLMAYI TERCİH EDERİM”

Son dönemde Hande Erçel ve Kerem Bürsin arasında yaşananlar hakkında “O durumu çok takip etmedim. Bir fikrim yok. Diziye katkısı olması açısından çiftlerin bölüm öncesinde video çekmesi güzel şeyler. Samimiyet olduğu zaman ekrana yansıyor. O yüzden partnerimle samimi olmayı tercih ederim" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 13:44

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Iran
Iran - 10 ay Önce

Ban furkan palali bir oyuncu olarak kedisi bir hayraniyim ????????