'Fulya İle Umudun Olsun' programı sunucusu gözyaşlarına hakim olamadı! Fulya Öztürk zor günleri geride bıraktı...

Sunduğu programa ara veren Fulya Öztürk’ün ikinci kez koronavirüse yakalandığı açıklanmıştı. Program takipçileri "Fulya Öztürk'e ne oldu, neden programda yok, ayrıldı mı? " sorularına yanıt ararken ünlü sunucunun durumu belli oldu. İkinci kez koronavirüse yakalanan Fulya Öztürk, zor günleri geride bırakarak ekranlara bomba gibi geri döndü.

'Fulya İle Umudun Olsun' programı sunucusu gözyaşlarına hakim olamadı! Fulya Öztürk zor günleri geride bıraktı...

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan ve ağır bir hastalık dönemi geçiren “Fulya İle Umudun Olsun” programı sunucusu Fulya Öztürk, zor günleri geride bıraktı. Koronavirüsü atlatan başarılı sunucu yeniden ekranlara geri döndü.

''TİR TİR TİTRİYORUM!''

Uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönen Fulya Öztürk, yayında gözyaşlarına hakim olamadı. Ünlü sunucu ''Düşüp bayılacağım şimdi, tir tir titriyorum. İyiki varsınız, sizleri çok özledim'' diyerek programın açılış konuşmasını yaptı.  

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI!

Gözyaşlarını tutamayan Öztürk, ''Desteğinizi, dualarınızı hiç unutmayacağım. Allah bin kere razı olsun. Allah'a hamd olsun bugünleri gösterdiği için.'' diyerek konuşmasına devam etti.

Instagram hesabından paylaşım yapan Öztürk, "Birkaç gün sonra taburcu olacağım ve buradaki güzel insanları hiç unutmayacağım" demişti.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2021, 08:27

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE