Fikret Orman'ın sevgilisiyle kalacağı otelin fiyatı dudak uçuklattı

Beşiktaş'taki başkanlık görevinden istifa eden Fikret Orman, sevgilisi Tuğba Coşkun ile Meksika'da tatil yapıyor. Orman ve Coşkun çifti, geceliği 20 bin TL olan bir otelde konaklayacak.

Fikret Orman'ın sevgilisiyle kalacağı otelin fiyatı dudak uçuklattı

Kırıldığını dile getirerek Beşiktaş başkanlığından istifa eden Fikret Orman, moral turuna çıktı. Beşiktaş'ın eski başkanı, sevgilisi Tuğba Coşkun ile birlikte soluğu ABD'de aldı.

Miami'den Tulum'a geçecek

Takvim'de yer alan habere göre; Miami'de geceliği 9 bin liralık W Hotel'de konaklayan Fikret Orman, rotasını Meksika'ya çevirdi. Son dönemde Türk sosyetesinin gözde adresi olan Tulum'a gidecek Orman ile Coşkun, konaklamak için de dünyaca ünlü yıldızların tercihi olan bir oteli seçti.

Dünya yıldızları orada konaklıyor

Sosyetik çift, konuşulanlara göre Kim Kardashian'dan Gwyneth Paltrow'a, Jennifer Lopez'den Justin Bieber'e kadar birçok starın da müdavimi olduğu Punta Minta Hotel'e rezervasyon yaptırdı.

Geceliği 20 bin TL

Tuğba Coşkun ile geceliği 3 bin 500 dolar yani yaklaşık 20 bin liralık otelde Meksika'nın egzotik havasını soluyacak Fikret Orman, böylece yaşadığı stres dolu günlerin yükünü de bir nebze olsun azaltacak.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 02:35
YORUM EKLE