Ferman Toprak Eşine Dayakla İlgili İlk Kez Konuştu: Karı Koca Arasında...

Şarkıcı Ferman Toprak karısı Hilal Toprak'ı dövdüğü iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu. Toprak, "Karı koca arasında olur böyle şeyler durum biraz abartıldı" dedi.

Ferman Toprak Eşine Dayakla İlgili İlk Kez Konuştu: Karı Koca Arasında...

Eşi Hilal Toprak'a şiddet uyguladığı iddiasıyla geçtiğimiz ay karakola gidip ifade veren Ferman Toprak, darp olayı hakkında ilk kez konuşarak "Karı koca arasında öyle şeyler olabilir ama biraz abartıldı" dedi. Ferman Toprak'ın bu açıklaması halkımız arasında yaygın olan 'Erkektir döver de sever de' anlayışının yansıması olarak kayıtlara geçti. 

magazinburada.net olarak kim olursa olsun 'Kadına şiddet' eylemlerinin karşısında olduğumuzu belirterek haberin öznesi Ferman Toprak ile ilgili takdiri siz okuyucularımıza bırakıyoruz.

ferman toprak demet akalın

'Hayatı tesbih yapmışım' isimli şarkısıyla tanınan Ferman Toprak, eşi Hilal Toprak'a şiddet uyguladığı iddiasıyla geçtiğimiz ay ifade vermişti. Ünlü şarkıcı, darp haberlerine ilişkin konuştu.

hilal toprak

Yeni single çalışması için stüdyoya giren Ferman Toprak, Serdar Ortaç ile kameraların karşısına geçti.

Toprak eşini darp ettiği iddialarına ilişkin, "Arkadaşlar hayat bu. İnsanlar nazara gelebiliyor. Karı koca arasında böyle şeyler olabilir ama biraz abartıldı. Eşim yine benim çocuklarımın annesi hiç bir sorun yok" dedi.

HİLAL TOPRAK: KOCAM BENİ DÖVDÜ

ferman toprak hilal toprak

Şarkıcı Ferman Toprak'ın eşi Ayşe Hilal Toprak, "Kocam beni dövdü" iddiasıyla polise başvurmuştu. Olayın ardından Ferman Toprak'ın ifadesi alınmıştı.

Beykoz Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği’ne giden Hilal Toprak, ifadesinde, eşiyle evlilikleri süresince sıkıntılar yaşadığını belirterek, "Eşimle cumartesi günü arkadaşımızın doğum günü partisine gittik. Burada alkol aldık. Alkolün de etkisiyle sözlü tartışmaya başladık. Eve dönerken araç içerisinde tartışma devam etti ve eşim bana hakaret etti. Daha sonra kollarıma, yüzüme ve başıma vurdu. Beni dövdü. Beni daha önce de dövdü. Kendisinden davacı ve şikâyetçiyim" demişti.

hilal toprak

Ferman Toprak'ın polis merkezinde ifadesi alınmıştı. Ferman Toprak, ifadesinde "Eşimle arkadaşımızın doğum günü partisinde alkol aldık. Hatırlamadığım bir nedenden sözlü tartışma yaşadık. Eşimin iddia ettiği gibi kendisine hakaret etmedim. Eşimi darp etmedim" demişti. 

Hilal Toprak, geçtiğimiz ay sosyal medya hesabından eşiyle boşanacağını açıklamış, daha sonra paylaşımı silerek boşanmanın olmayacağını duyurmuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2020, 00:48

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE