Fenomenler için "Çöp" diyen Okan Bayülgen'den Mehmet Ali Erbil ve Tamer Karadağlı için tartışılacak sözler!

Mehmet Ali Erbil ve Tamer Karadağlı üzerinden yürüyen tartışmalara Okan Bayülgen de katıldı. Bayülgen, Mehmet Ali Erbil ve Tamer Karadağlı için ne dedi?

Fenomenler için "Çöp" diyen Okan Bayülgen'den Mehmet Ali Erbil ve Tamer Karadağlı için tartışılacak sözler!

Ünlü Şovmen Okan Bayülgen fenomenler polemiğinin ardından Haber Global’de yayınlanan “Uykusuzlar Kulübü” adlı televizyon programında yine çok tartışılacak açıklamalara imza attı.

okan bayülgen

"YAŞ ALIRKEN DUYGUSALLAŞTI"

Bayülgen, meslektaşı Mehmet Ali Erbil’in Ece Roanay tarafından taciz iddiasıyla suçlanmasını değerlendirdi. Bayülgen “Mehmet Ali, ilk defa kibar, romantik bir mesaj attı, ya da asistanı attı.  Mehmet Ali’nin başı ‘Seninle uyumak istiyorum’ dediği için belaya girdi. Benim neslimin bunu anlamasına imkan yok. Yaş alırken duygusallaştı herhalde dedim, ama bu tam ters etki yarattı” ifadelerini kullandı. Sözlerini, Erbil’in herkesin evine kabul ettiği bir şovmen olması dolayısıyla söylediğini ifade eden Bayülgen, “Beni de linç etmesinler bunları söylemem de her şeyi onayladığım anlamına gelmiyor” dedi.

hemşo

"LİNÇ İŞİ ÇOK TEHLİKELİ"

 Okan Bayülgen, programında 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ödül Töreni’nde Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın arasında yaşanan gerilime de değindi. “Bugünlerde bu linç etme işi çok tehlikeli. Onları tanıyan bizler yüzde yüz linç etmek yerine daha dengeli davranmayı ve anlamayı tercih ediyoruz. Tamer Karadağlı’nın davranışlarından yana değilim ama belli ki orada bir organizasyon problemi var. Adam da saksı gibi durmak zorunda kalmış” dedi.

tamer karadağlı nihal yalçın

Program konuklarında Oyuncu Çiçek Dilligil de “Sonrasındak açıklamada problem var, keşke böyle söyleseydi daha sonrasında” ifadelerini kullandı.  

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2021, 09:17
YORUM EKLE