Fenomen Gelin Hanife Gürdal Son Haliyle Şaşırttı!

Katıldığı evlilik programlarıyla adından söz ettiren Hanife Gürdal, geçtiğimiz aralık ayında evlendiği fotoğrafçı sevgilisi Kemal Ayvaz’dan boşandı. Fenomen gelin adayı, boşanmanın ardından saç rengini değiştirdi ve yeni imajını sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.

Fenomen Gelin Hanife Gürdal Son Haliyle Şaşırttı!

Esra Erol’un sunduğu evlilik programında fenomen hale gelen gelin adayı Hanife Gürdal sonrasında Zuhal Topal’ın evlilik programına katılmıştı. Evlilik programlarıyla popülerliğe kavuşan Gürdal, sosyal medyayı etkin kullanan isimler arasında yerini almayı başarmıştı. Evlilik programlarında tessettürlü görüntüsüyle bilinen Hanife başını açmayı tercih etmişti.

hanife

2019 yılında muradına ererek fotoğrafçı sevgilisi Kemal Ayvaz’la evlenen Hanife Gürdal, 9 aylık evliliğini geçtiğimiz günlerde noktalandığını duyurdu. Sevilen gelin adayı boşanmanın ardından bir kez daha imajını yeniledi.

“SİYAH SAÇLARIMLA GERİ GELDİM”

9 aylık evliliğini sorumlulukların fazla olmasından dolayı bitirdiğini açıklayan Gürdal, saç rengini yeniledi. Saçlarını siyaha boyatan gelin adayı yeni imajını sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu. Yeni saç rengiyle fotoğraf atan Gürdal, “Siyah saçlarıma geri geldim” notunu düştü. Hanife Gürdal’ın fotoğrafta tektaş takması ise takipçilerinin kafasını karıştırdı. Gelin adayı boşanmanın ardından gelebilecek eleştirilere karşı önlem olarak sosyal medya hesabını kapatmayı seçti.
HANİFE

NE OLMUŞTU?

2019 yılında muradına ererek fotoğrafçı sevgilisi Kemal Ayvaz ’la evlenen Hanife Gürdal 9 aylık evliliğini geçtiğimiz günlerde noktalandığını duyurdu. Ayrılık haberini duyuran Gürdal, sosyal medya hesabındaki eşiyle olan tüm fotoğraflarını sildi. Kemal Ayvaz, sessizliğinin korurken, Gürdal ile olan fotoğraflarını silmeye kıyamadı.
Sosyal medyayı aktif olarak kullanan çift, her anlarını takipçileriyle paylaşıyordu. Mutlulukları kısa süren çift, 9 aylık birlikteliğin sonunda tek celsede boşandı. İnstagram hesabından ayrılığı duyuran Hanife Gürdal, eşiyle olan tüm fotoğraflarını kaldırdı. Kemal Ayvaz, eski eşi Hanife Gürdal’ı takipten çıkarken, fotoğrafları silmediği görüldü.

EVLİLİĞİNİ BİTİRDİĞİNİ DUYURDU

Hanife Gürdal, sosyal medya paylaşımında, “Ağır gelen sorumluluklarım sebebiyle evliliğimizi bitirmiş bulunmaktayız. Lütfen eleştirilerinizi yaparken sağduyulu olmanızı rica edeceğim. Kendisine mutluluklar dilerim" mesajını yayınlamıştı.

HANİFE

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE