Fatma Girik Evlendi, Nikah Şahidi Hülya Koçyiğit Oldu!

Fatma Girik dünya evine girdi, nikahı Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin kıydı. Nikah Şahidi Hülya Koçyiğit de oldukça heyecanlıydı.

Fatma Girik’in torunu Ecem Fatma Girik, Pe-Re-Ja kolonyalarının veliahtı Anıl Susesi ile Raffles otelde düzenlenen muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi. Nikah Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin tarafından kıyıldı.

Fatma Girik sağlık sorunları nedeniyle düğüne katılamazken onu temsilen nikah şahitliğini yapan Hülya Koçyiğit’in de oldukça heyecanlı olduğu gözlendi.

Şişli Belediye başkanı Muammer Keskin çok eski yol arkadaşı Fatma Girik’in torunu Ecem Fatma Girik’in nikahını kıymanın kendisini çok mutlu ettiğini söylerken, Hülya Koçyiğit de siyasetin yanı sıra Türk sinemasının mihenk taşlarından olan Fatma Girik’in sağlık sorunları yüzünden düğüne gelemediğini onu temsilen ve nikah şahidi olarak düğünde bulunduğunu belirtti.

Ecem Fatma Girik’in annesi Aysun Girik  ve babası Günay Girik, Anıl Susesi 'nin annesi Neslihan Susesi ve babası Özer Susesi  konukları ağırlarken çocuklarının bir ömür mutlu olmalarını dilediklerini söyledi. Cemiyet ve iş dünyasının bir çok isminin katıldığı muhteşem düğün nikahın kıyılmasının ardından devam etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2020, 16:27

Hasan Aras

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saime
Saime - 2 ay Önce

yazık yaa evlilik yıl dönümü babasının ölüm yıl dönümü oldu .Ölene kadar en mutlu gününün en acı gün olduğu gerçeğiyle yaşamak zorunda .

SIRADAKİ HABER