Fatih Ürek’ten Demet Akalın’a şok çıkış!

Eski dostlar Fatih Ürek ile Demet Akalın’ın arası açıldı. Ablasının ölümünün ardından Demet Akalın’ın kendisini aramadığını söyleyen Fatih Ürek, şarkıcı için ‘dedikoducu’ dedi.

Fatih Ürek’ten Demet Akalın’a şok çıkış!

Fatih Ürek ile Demet Akalın’ın arası açıldı. Ablasının ölümünün ardından Demet Akalın’ın cenazeye katılmayıp kendisini aramadığını söyleyen Fatih Ürek, “Dedikodu yapıyor galiba” ifadelerini kullandı.

“NE YAPMAK İSTEDİĞİNİ BİLMİYORUM…”

Demet Akalın’ın ne yapmak istediğini bilmediğini söyleyen Fatih Ürek, “Bence bu tutumundan vazgeçmesi gerekiyor” dedi ve ekledi: “Kötü günlerinde yanındaydım, her zaman. Aynı yerde oturuyorduk; taşınmak zorunda kaldım, ondan sonra aramıyor sormuyor. Böyle bir hallendi ne oldu bilmiyorum. Benim her şeyim ortada. O kendi kendine birtakım şeyler söyler, kendi kendine kafasında kurar. Kendi kendine dedikodu yapıyor galiba.”

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 12:52

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE