Fatih Ürek TikTok Polemiğinde Demet Akalın'a Yüklendi

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, önceki gün Etiler’de kameralara takıldı. Alışveriş turuna çıkan Ürek, Demet Akalın’ın kızı Hira’nın TikTok fenomenlerine yanlışlıkla gönderdiği para hakkında “Kullandırmasınlar. O çocukların eline telefon vermek nedir?” sözleriyle göndermede bulundu.

Son olarak Kuaförüm Sensin programında yer alan şarkıcı Fatih Ürek, önceki gün Etiler’deki AVM’de görüntülendi.

Fatih Ürek TikTok Polemiğinde Demet Akalın'a Yüklendi

Gazetecilerin röportaj isteğini geri çevirmeyen Ürek, önemli açıklamalarda bulundu.

Kulaklarındaki iltihap nedeniyle aylardır zor günler geçirdiğini ifade eden Ürek, “Dışarı çıkmışken de biraz alışveriş yapayım dedim. Alışveriş yapmayı bile unutmuşuz. Allah, İnşallah bugünleri geçirecek” diye konuştu.

SİNEMA FİLMİ MÜJDESİ VERDİ
Yeni projeleri merak edilen Ürek, “Yeni single’ım var. Ona hazırlanacağım. Onun dışında hiçbir şey yapmıyorum. 1-2 diziyle görüşmem var. Sinema filmiyle hala görüşüyorum” sözleriyle sevenlerine sinema filmi müjdesi verdi. 

“10 SENE DEVLET TİYATROLARINDA KALDIM..”
Fatih Ürek, tiyatro kökenli olduğunun hatırlatılması üzerine, “Evet devlet tiyatrolarında 10 sene kaldım. Ondan sonra çıktım ve tamamen duygusal olarak şarkıcı oldum (Gülerek)” diye konuştu.

Fatih Ürek TikTok Polemiğinde Demet Akalın'a Yüklendi

“İNTİHAR EDEN ARKADAŞLARIMIZ VAR..”
Koronavirüs pandemisi nedeniyle müzik sektörü ağır yara alırken, ünlü şarkıcıya “Maddi kayıp yaşadınız mı?” sorusu soruldu. Ürek şu cevabı verdi:

“Tabii ki. Aşağı yukarı 1,5 senedir çalışmıyoruz. Allah beterinden saklasın. Ölen intihar eden müzisyen arkadaşlarımız var.”

“BUGÜN OLSAYDI İNTİHAR EDERDİM.”
Geçtiğimiz yıllarda bir akrabası tarafından tam 20 milyon TL dolandırıldığını söyleyen Fatih Ürek, “Hayatım boyunca hep bir şeyler kazanmaya çalıştım ama yakınlarım ve ahbaplarım tarafından gitti. Eğer pandemi döneminde olsaydı intihar ederdim” diye konuştu.

Fatih Ürek TikTok Polemiğinde Demet Akalın'a Yüklendi

“PRENSİPLİ VE DİSİNLİNLİ BİR ADAMIM..”
Geçtiğimiz günlerde “Baba olursam sinirli baba olurum” açıklamasıyla dikkat çeken Fatih Ürek, bu sözlerinin hatırlatılması üzerine “Ben çok prensipli ve disiplinli biriyim. Köpeğim bile bana bakar, ona göre havlar” ifadelerini kullandı.

“O ÇOCUKLARIN ELİNE TELEFON VERMEK NEDİR YA?”
Demet Akalın’ın kızı Hira’nın TikTok fenomenine yanlışlıkla gönderdiği 7 bin TL hakkında da konuşan Ürek, “Kullandırmasınlar. O çocukların eline telefon vermek nedir ya? Bir kişiyi hedef göstermiyorum. Birçok anne babada böyle. Fakat çocukların elinde telefon hiç onaylamıyorum!” ifadelerini kullandı. “Siz izin verir miydiniz?” sorusuna ise “Asla! Böyle baba “olurdum işte” cevabını verdi.

Fatih Ürek TikTok Polemiğinde Demet Akalın'a Yüklendi

“SOSYAL MEDYADA ÇOK FAZLA PARA KAZANMADIM..”
TikTok’tan anlamadığını söyleyen Fatih Ürek, “Aslında girsem mi? Ne yapıyorlar orada? (Gülerek)” dedi. Sosyal medya üzerinden çok fazla para kazanmadığını sözlerine ekleyen ünlü şarkıcı “Pandemi dönemi içerisinde bir firmaya konserler verdim. O parayı da götürdüm müzisyen arkadaşlarıma verdim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 17:32

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE