Fatih Ürek'ten küs olduğu Demet Akalın'a bomba gönderme! ''Eski Demet Akalın ile arkadaş olurum"

Fatih Ürek ile Demet Akalın'ın arasındaki küslük uzun zamandır devam ediyor. Daha önce de küsüp barışan iki isimden Ürek, eski arkadaşına ima dolu bir barış çubuğu uzattı.

Fatih Ürek'ten küs olduğu Demet Akalın'a bomba gönderme! ''Eski Demet Akalın ile arkadaş olurum"

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, 2. Sayfa programının yeni bölümüne konuk oldu. Demet Akalın ile olan küslüğüyle ilgili sorularla karşılaşan Ürek, Akalın'ın barışmak istiyorsa kendisini arayabileceğini söyledi.

''ESKİ DEMET AKALIN İLE ARKADAŞ OLURUM''

Demet Akalın'ı aramak isteyen sunucuları durduran Ürek, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Adana dönüşü uçakta karşılaştık sabaha karşı ama birbirimize merhaba demedik. Bu saatten sonra Demet Akalın ile Fatih Ürek'in arkadaşları ne derece olabilir ki zaten. Ben olursam eski Demet Akalın ile arkadaş olurum."

DEMET VE FATİH'İN DOSTLUĞU NEDEN BİTMİŞTİ?

Geçtiğimiz günlerde Fatih Ürek, Demet Akalın ile neden küstüklerini anlatmıştı. Demet Akalın’ın kendisinden durduk yere uzaklaştığını ve başkalarının söylediği yalanlara inanarak kendisine küstüğünü dile getiren Fatih Ürek, Demet Akalın’ın ile asla

barışmayacağını ifade etti. Küstükleri zaman Demet Akalın’ın kendisine “sen tilkisin, sen yılansın” diyerek mesajlar attığını söyleyen Fatih Ürek, canlı yayında Demet Akalın’a “Sana o laflarını yedireceğim” demişti.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2021, 11:14

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE