Fatih Ürek de Seda Sayan ve Demet Akalın kavgasına dahil oldu!

Demet Akalın ve Seda Sayan arasındaki koltuk kavgasına dahil olan Fatih Ürek, sosyal medya hesabından konuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Ürek, Seda Sayan'a destek vererek bu konunun kendisine yönlendirilmemesini istedi.

Fatih Ürek de Seda Sayan ve Demet Akalın kavgasına dahil oldu!

Star TV’deki Demet Akalın’la Alişan’ın sundukları sabah programının erken final yapması ve yeni sezonda artık ekranda olmayacağının belli olmasından sonra kanal, aynı saat dilimi için Seda Sayan’la anlaşmıştı. Sonrasında ortalık toz duman oldu. Seda Sayan Demet Akalın kavga

Son günlerin en çok konuşulan magazin konusu olan Seda Sayan ve Demet Akalın arasındaki gerilime bir çok ünlü sanatçı dahil olmuştu. 

Demet Akalın Seda Sayan Ebru Yaşar

FATİH ÜREK'İ EKMEĞİNDEN Mİ ETMİŞTİ!

Fatih Ürek'in geçmişte sunduğu Gelinim Mutfakta yarışmasında sunuculuğuna son verilmiş ve yerine Demet Akalın ile Alişan'ın programında olduğu gibi Seda Sayan getirilmişti. Seda Sayan'ın, Fatih Ürek'in gönderildiği programı sunmaya başlaması o dönemde büyük ses getirmiş ve bazı kitleler bu durumu Seda Sayan, Fatih Ürek'in ekmeği ile oynadı şeklinde yorumlamıştı. Son olarak Demet Akalın ve Seda Sayan arasında çıkan koltuk kavgasında gözler tekrardan Fatih Ürek'e döndü ve geçmişte yaşanan o olay yeniden gündeme geldi.

Fatih Ürek Seda Sayan

FATİH ÜREK İSYAN ETTİ!

Yaşanan bu olaylardan dolayı Fatih Ürek, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve olayın kendine çevirilmemesi için uyarıda bulundu.

Fatih Ürek Seda Sayan açıklaması

SEDA SAYAN'DAN FATİH ÜREK'E TAM DESTEK!

Fatih Ürek'in bu paylaşımı Seda Sayan'dan tam destek gördü ve Sayan, Ürek'in bu paylaşımını kendi hesabından "Canım Kardeşim" notuyla tekrar paylaştı.

Seda Sayan Fatih Ürek

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2021, 14:02

Selçuk Uzun

YORUM EKLE