Fatih Altaylı Silahlı Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ'ı Topa Tuttu

Ünlü gazeteci-yazar Fatih Altaylı, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Ralli Kupası töreninde çıkan silahlı kavgada gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan oyuncu Mustafa Üstündağ’ı topa tuttu. Yapımcılara seslenen Altaylı, “Bu Mustafa Üstündağ’a bundan sonra rol mol vermeyin” ifadelerini kullandı.

Fatih Altaylı Silahlı Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ'ı Topa Tuttu

TOSFED Ralli Kupası töreninde çıkan silahlı kavgada gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Mustafa Üstündağ’a gazeteci-yazar Fatih Altaylı’dan sert tepki geldi.

Fatih Altaylı Silahlı Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ'ı Topa Tuttu

Üstündağ’ın karıştığı kavgayı Habertürk’teki köşesine taşıyan Altaylı, ünlü oyuncuyu topa tuttu.

"YETERİNCE EŞKIYA VAR.."

Fatih Altaylı “Yeterince Eşkıya Var” başlıklı yazısında  ünlü oyuncunun alkolün etkisiyle etrafa tehditler savurduğunu ifade etti. Yapımcılara seslenen Altaylı, “Memlekette yeterince eşkıya var” diyerek ünlü oyuncuya rol verilmemesi gerektiğini vurguladı.

Altaylı, Üstündağ’ın da karıştığı söz konusu kavgayı bugünkü köşesinde şöyle anlattı:

"Hafta sonunda Bodrum’da sezonun ilk rallisi vardı. Yerel bir otomobil kulübünün düzenlediği, Federasyonunun da destek verdiği rallide rekor sayıda (84) araç katıldı. Bodrum Belediye Başkanı Murat Ersönmez’e copilotluk yaptı, Muğla Valiliği ve Bodrum Belediyesi destek verdi. Şahane bir yarış oldu. Ancak bu şahane yarışa yarış bittikten sonra meydana gelen bir olay damga vurdu. Dizilerde mafya rolleri oynayan Mustafa Üstündağ adlı bir şahıs, rallinin bitiş noktasını bastı.

Muhtemelen alkol ya da madde etkisinde olsa gerek ki, herkese tehditler savurdu ve daha sonra da telefonla çağırdığı bir otomobil dolusu eşkıya yarışın organizasyonunu yapan kulübün başkanı Atıl Atılgan’ı hep birlikte hastanelik ettiler.

Benim tüm yapımcılardan bir istirhamım olacak. Kendini maya zannetmeye başlayan oyuncular ile yollarınızı ayırın.

Bu Mustafa Üstündağ’a da bundan sonra rol mol vermeyin. Memlekette yeterince eşkıya var. Bir de bu çakma kabadayılarla uğraşmayalım."

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2021, 17:47

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE