Fatih Altaylı'dan Sarıkaya paylaşımı 'Edep yahu'

Habertürk Gazetesi yazarı Fatih Altaylı, bugünkü köşe yazısında magazin gündeminden hiç düşmeyen güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'ya hakkında bir yazı kaleme aldı.

Fatih Altaylı'dan Sarıkaya paylaşımı 'Edep yahu'

Şu sıralar Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya yüzünden yollarını ayırdığı haberleri magazin gündemini meşgul edince Altaylı olaya el attı.

Ayıptır yahu!

Güzelliği, kusursuz fiziği ve oyunculuğuyla adından sıkça söz ettiren Sarıkaya'nın adı aynı anda bir çok isimle anılınca Fatih Altaylı "Ortada tek bir delil, tek bir kare fotoğraf olsa amenna. Ama ne fol var ne yumurta var son birkaç ay içinde Serenay Sarıkaya’nın bir sürü ayrı kişinin sevgilisi olduğu ve hatta bebek beklediği dedikodusu yayıldı. Ayıptır yahu!" diyerek tepki gösterdi. 

Yazısına "Böyle bir şeyin sizin ailenizden birini, ortada hiçbir şey yokken yapılmasını nasıl karşılardınız söyleyin. Hoşunuza gider miydi! Gitmezdi değil mi..O halde...Edep yahu!" ifadelerini kullanarak Sarıkaya hakkında çıkan haberleri eleştirdi.

Sarıkaya, hakkında çıkan haberlerle ilgili, “Avukatım ilgileniyor. Yersiz ve gerçeğe dayanmayan haberlerin hepsinin sıkı takibindeyiz” diyerek yalan haberlere savaş açtığını göstermişti.

Nurcan Şahin

YORUM EKLE