Faruk Sabancı ve Dilay Korkmaz Aşkında Mutsuz Son! Sebebi Belli Oldu…

Yaz başından beri birlikte olan Faruk Sabancı ile Dilay Korkmaz aşkında mutsuz son yaşandı. Korkmaz’ın sevgilisinin kıskançlığından bunaldığı için ayrılmak istediği iddia edildi.

Faruk Sabancı ve Dilay Korkmaz Aşkında Mutsuz Son! Sebebi Belli Oldu…

Cemiyetin ünlü ismi Faruk Sabancı, yaz aylarında gönlünü güzel model ve spiker Dilay Korkmaz’a kaptırmıştı. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre ikilinin aşkında mutsuz son yaşandı.

GÖZLERDEN UZAK…

Yaz boyunca birlikte tatil yapan çift, basına görünmemek için büyük çaba sarf etmişti. Faruk Sabancı’nın aşk hayatıyla değil, sadece müzik kariyeriyle gündeme gelmek istemesi ise buna neden olarak gösterilmişti.

KISKANÇLIK…

Dilay Korkmaz’ın Faruk Sabancı’nın kıskançlıklarından bunalarak ilişkiyi bitirdiği konuşuluyor. Sabancı’nın hayatına çok müdahale ettiği Korkmaz’ın kariyerine daha fazla odaklanmak istediği de gelen bilgiler arasında.

Faruk Sabancı ve Dilay Korkmaz Aşkında Mutsuz Son! Sebebi Belli Oldu…

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 16:27

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE