Faruk K.'dan garsonun başından içki döken Demet Akalın'a destek!

Bir dönemin en popüler şarkıcılarından olan Faruk K. önceki gün Nişantaşı'ndaki bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Muhabirler ile sohbet eden Faruk K., sahne aldığı mekanda garsonun başından aşağı içki döken Demet Akalın hakkında açıklamalar bulundu. Ünlü şarkıcı, "Demet Akalın'a haksızlık yapıldı" dedi.

Faruk K.'dan garsonun başından içki döken Demet Akalın'a destek!

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan 90'lı yılların yıldız şarkıcılarından olan Faruk K., geçtiğimiz gün Nişantaşı'ndaki bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Kameralara poz veren Faruk K., basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Demet Akalın'ın sahne aldığı mekanda içkiyi beğenmeyip garsonun başında aşağı dökmesi sorulan şarkıcı, Akalın'ın haksız eleştirilerin kurbanı olduğunu ifade etti.

Faruk K.'dan garsonun başından içki döken Demet Akalın'a destek!

FARUK K.'DAN DEMET AKALIN'A DESTEK

Faruk K., "Bu eğlence yaşamının renklerinden biridir. Herkes bilir ki doğum gününde bile arkadaşlarını şampanya ile yıkarsın... Eskiden gazinolarda, tavernalarda ceketler yakılır, masalar ateşe verilirdi. Abartılı şekilde herkesin herkesi eleştirip, hakaret edeceği noktalara geldik. Bence insan birini eleştirecek ise biraz da kendine bakmalı. Bu abartılı ve suni gündemli saman alevi gibi yok olacak bir eleştiriye döndü." şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2022, 12:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Jajaja
Jajaja - 2 ay Önce

Bu kadın salak onu destekleyen ondanda salak orda keyfin istiyo diye üç kuruş parayla garsonluk yapan adamın başına şampanyayı dökemesin sen kim köpeksinki o adamcağazı bu duruma düşürüyosun ya bide konserlerde milyonlar kazanıyo ve gram haketmiyo abi yaptığı boktan atışmalarla buralara kadar geliyo bide buna ünlü diyosunuz gerçekten hak eden o kadar çok şarkıcı o kadar güzel sesler varki bu kadın onların getir götürlünü yapacak seviyede bile değil.

SIRADAKİ HABER