Faruk K. Azar Azar Şarkısı İçin Aldığı Dudak Uçuklatan Rakamı Açıkladı

Faruk K. 2001 yılında piyasaya sürdüğü Azar Azar şarkısını yeniden yorumlayarak 20 yıl sonra zirveye oturdu.

Gerçek ismi Faruk Kurukaya olan başarılı popçu Faruk K. 20 yıl önce söylediği Azar Azar şarkısıyla yeniden gündemde! Şarkısıyla aynı ismi taşıyan global bir firmayla reklam anlaşması imzalayan Faruk K. şarkısının dijital medya, sosyal medya ve radyolarda gördüğü ilgiden oldukça memnun.

magazinburada.net'in kameralarına 20 yıl aradan sonra yeniden gelen şöhret nedeniyle hislerini anlatan Faruk K. "Allah'ıma bin şükürler olsun. Pandemi döneminde gelen bir teklif üzerine Azar Azar şarkısını yeniden yorumladık. Çok büyük ilgi gördü çok sevinçliyim çok mutluyum" dedi.

"HÜLYA AVŞAR SHOW YA DA BEYAZ'A ÇIKSAYDIM ÇOK FARKLI OLURDU"

Faruk K. şimdiki neslin sosyal medyayı iyi kullanarak önemli başarılara imza atabildiklerini söyledi. Faruk K., ilk sahneye çıktığı 2000'li yılların başında ana akım medyada kendisine yeterince yer bulamadığından yakındı. Faruk K. "O yıllarda bir Armağan Çağlayan elimden tutsaydı, bir Beyaz Show ya da Hülya Avşar Show'a çıksaydım her şey çok farklı olurdu" açıklaması yaptı.

"1 MİLYON DEĞİL 3 MİLYON YAZIN"

Faruk K. Azar Azar şarkısını yeniden yorumlamak ve reklam filmleri için 1 milyon lira aldığı haberlerine de çok ilginç bir açıklama yaptı. Haberlerden sonra kendisini birçok kişinin aradığını ve sosyal medyada etiketlediğini söyleyen Faruk K. "Siz onu 1 milyon değil 3 milyon yazın!" dedi. Gazetecilerin "Gerçekte ne kadar ücret aldınız Faruk Bey?" sorusuna ise "Arkadaşlar her şeyin hayırlısı rakam yazıldığı kadar değil ama gayet iyi bir ücret ödediler, onunla da anneciğime bir yazlık satın aldım" dedi.

"ALEYNA TİLKİ GELECEĞİN AJDA PEKKAN'I OLACAK"

Faruk K. genç nesil şarkıcılar içinde en beğendiği ismin Aleyna Tilki olduğunu söyledi. Aleyna Tilki için geleceğin Ajda Pekkan'ı olacak kapasiteye sahip diyen Faruk K., Tilki'nin çok cesur, güzel ve yetenekli olduğunu vurguladı. Bu özelliklerle Türkiye'yi dünyada temsil edebilecek bir potansiyeli olduğunu söyleyen Faruk K. diğer şarkıcılar için "köpük" ifadesini kullandı.

aleyna tilki

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2021, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER