Farah Zeynep Abdullah’tan Büyük Destek! ‘Sesimizi Yükseltiyoruz…’

Şimdilerde ‘Masumlar Apartmanı’ dizisinde rol alan Farah Zeynep Abdullah, iklim krizinin önüne geçmek ve ısınmayı 1.5 derecede tutmak için başlatılan kampanyaya destek verdi.

Farah Zeynep Abdullah’tan Büyük Destek! ‘Sesimizi Yükseltiyoruz…’

Masumlar Apartmanı dizisinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah, iklim krizinin önüne geçmek ve ısınmayı 1.5 derecede tutmak için başlatılan kampanyaya yaptığı paylaşımla destek verdi.

‘AMA EN ÖNEMLİSİ…’

Masumlar Apartmanı'nın set ekibiyle birlikte çekilmiş karesini paylaşan oyuncu, altına “İklim eylemini desteklemek için sesimizi yükseltiyoruz” ifadelerini düştü ve ekledi: “Dizimizi çekerken kameralar, ışıklar, mekanlar gibi pek çok şeye ihtiyacımız var ama en önemlisi 1.5 derece. Çünkü 1.5 derece hedefini tutturamazsak keyifle vakit geçirdiğimiz hiçbir şeyin tadı kalmayacak.”


Farah Zeynep Abdullah’tan Büyük Destek! ‘Sesimizi Yükseltiyoruz…’

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE