Farah Zeynep Abdullah O İsme Seslendi! ‘Lütfen Adım Atılsın...’

Tam kapanma sürecinde çalışmaya devam ettikleri için set çalışanlarının aşılanması gerektiğini söyleyen Farah Zeynep Abdullah, son olarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya seslenerek "Lütfen bir adım atılsın" çağrısında bulundu.

Farah Zeynep Abdullah O İsme Seslendi! ‘Lütfen Adım Atılsın...’

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah, 17 günlük tam kapanma kararının ardından dizi setlerinde çalışmaya devam eden işçilerin de aşılanması gerektiğini söyledi.

Farah Zeynep Abdullah O İsme Seslendi! ‘Lütfen Adım Atılsın...’

“FUTBOLCULAR BİLE AŞILANIRKEN…”

5 gün önce Twitter hesabından paylaşım yapan Abdullah, "Tam kapanmada dizi setleri devam etsin kararı çıktı, biz de ediyoruz. Edelim ama futbolcular bile aşılanırken tam kapanmada çalışan set emekçilerinin aşı planlamasında asla konuşulmamasını benim aklım mantığım almıyor" dedi.Set çalışanlarının aşılanması gerektiğini söyleyen Farah Zeynep Abdullah, Fahrettin Koca'ya seslendi: Bir adım atılsın

Farah Zeynep Abdullah O İsme Seslendi! ‘Lütfen Adım Atılsın...’

“SET EMEKÇİLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN LÜTFEN ADIM ATILSIN…”

Oyuncular Sendikası'nın da desteğini alan Farah Zeynep Abdullah, bu sefer de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya seslendi. Oyuncu Twitter'dan yaptığı paylaşımda "Sayın Koca; sektörümüz en az haftada 5 gün, günde 12 saat çalışıyor. İşin doğası gereği sosyal mesafeyi korumak çok güç olabiliyor, daha önce Oyuncu Sendikası 2 kez aşı için başvurmasına rağmen hiçbir cevap alınamadı. set emekçilerinin sağlığı için lütfen bir adım atılsın" ifadelerini kullandı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE