Farah Zeynep Abdullah Doğum Gününü Bakın Nereye Bağışladı?

17 Ağustos doğumlu Farah Zeynep Abdullah, 31’inci yaşını Instagram sayfasından paylaştığı fotoğrafla kutladı. Güzel oyuncu, paylaştığı fotoğrafına 'Bu yıl, doğum günümü Bir Dilek Tut Derneği / Make A Wish Türkiye 3-18 yaş arası hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dilekleri için bağışlamak istiyorum' notunu düştü.

Farah Zeynep Abdullah Doğum Gününü Bakın Nereye Bağışladı?

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah yeni yaşına girerken, sevenlerinden Bir Dilek Tut Derneği / Make A Wish Türkiye 3-18 yaş arası hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dilekleri için bağış yapmak istediğini ve sevenlerinden bağışta bulunmalarını istedi.

DOĞUM GÜNÜNDE BAĞIŞ TOPLADI

Proje kapsamında Instagram’da “Wish Talks” canlı yayınları başlatıldı. Moderatörlüğünü Duygu Atakan’ın yaptığı yayınlara doğum günü olan ünlü isimler katılıp hasta çocuklar yararına bağış topluyor. “Wish Talks”un dünkü konuğu, Farah Zeynep Abdullah oldu. Ünlü oyuncu, doğum günü vesilesiyle hem 12 yaşındaki Wilms tümörü hastası Gülten hem de onun gibi hastalıklarla mücadele eden çocuklar için bağış topladı.

Bugün benim doğum günüüüm ???????????? Her yıl bana yolladığınız hediyeler için minnettarım. Bu yıl, doğum günümü Bir Dilek Tut Derneği / Make A Wish Türkiye 3-18 yaş arası hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dilekleri için bağışlamak istiyorum❤️❤️ Yeni yaşımda benim dileğim: 12 yaşındaki Wilms tümörü hastası olan Gülten ve onun gibi hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirmek. Hadi siz de benimle aynı dileği dileyin ve Gülten’in hayaline beraber katkı sağlayalım???? Biyografimdeki linke tıklayıp dilediğiniz kadar bağış yapabilirsiniz. Gülten ve daha fazla çocuğun yüzünde kocaman gülümseme için bunu hep beraber yapalım. Şimdiden çooooook teşekkürler???????????? @makeawishturkiye @birdilektutdernegi https://fonzip.com/birdilektut/kampanya/farah-zeynep-abdullah-in-dogum-gunu-kampanyasi

Farah Zeynep Abdullah (@fafazey)'in paylaştığı bir gönderi ()

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 13:37

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE