Farah Zeynep Abdullah Doğu Demirkol'u öpmeye doyamadı!

2019 yılının son aylarına damgasını vuran Farah Zeynep Abdullah-Doğu Demirkol aşkının geçtiğimiz günlerde bittiği iddia edilmişti. Konuyla ilgili sessiz kalmayı tercih eden oyuncu çift, iddiaları böyle yalanladı.

Farah Zeynep Abdullah Doğu Demirkol'u öpmeye doyamadı!

30 yaşındaki Farah Zeynep Abdullah, uzun süre aşk yaşadığı meslektaşı Ahmet Rıfat Şungar'dan ayrıldıktan sonra, yine oyuncu Doğu Demirkol ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

İkilinin ilişkisi kasım ayında gittikleri ABD'deki film festivalinde başladı. Aşkın ortaya çıkmasından birkaç hafta sonra da Mecidiyeköy'de objektiflere takılan ünlü çiftin, ilişkileri belgelenmişti.

Geçtiğimiz gün çıkan haberlerde de Farah Zeynep Abdullah-Doğu Demirkol aşkının kısa sürdüğü ve ikilinin yollarını ayırdığı söylenmişti.

Fakat ikili, Doğu Demirkol'un önceki akşam TRT1'de yayın hayatına başlayan 'Tutunamayanlar' dizisini, galada birlikte izledi.

Ortaya çıkan görüntülerde araları oldukça iyi görünen çift, zaman zaman kahkahalara boğuldu.Böylece ilişkilerinde kriz çıktığı iddia edilen Farah Zeynep Abdullah ile Doğu Demirkol, iddiaları yalanlamış oldu.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 09:49

Ecem Köksal

YORUM EKLE