Fahriye Evcen'in Sürpriz Sırrını Burak Özçivit Açıkladı!

Fahriye Evcen ve eşi Burak Özçivit son model Ferrari marka spor otomobilleriyle trafikte magazinburada.net kameralarına yakalandı.

atv'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit eşi Fahriye Evcen ile son model spor otomobilleriyle İstanbul trafiğinde görüntülendi.

fahriye evcen

Gazetecilerin 'Yeni proje var mı Fahriye hanım?' sorusuna Evcen'den önce Burak Özçivit cevapladı: Başka sürprizleri olacak onun!

Fahriye Evcen, Belgrad Ormanı'nda çekilmiş doğayla iç içe fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

burak özçivit

Çekimlerden sonra eşiyle evlerine dönerken trafikte magazinburada.net kameralarına yakalanan genç çift gazetecilerin sorularına cevap verdi.

14 Nisan'da oğulları Karan'ın 2. yaşgünü kutlamasını yapan Fahriye Evcen Burak Özçivit çifti, çocuklarıyla güzel vakit geçirdiklerini söyledi.

"KARAN HIZLI BÜYÜYOR"

Oğulları Karan'ın hızlı büyüdüğünü söyleyen Fahriye Evcen, "Doğum gününde keyifli vakit geçirdik. Karan hızlı büyüyor" dedi.

fahriye evcen burak özçivit karan bebek

BURAK ÖZÇİVİT: ONUN BAŞKA PROJELERİ VAR

Yeni sezonda ekranda olup olmayacağıyla ilgili soruları cevaplayan Fahriye Evcen, "Şu an kesin bir şey yok. Yazın biraz zaman bulursak tatil yapacağız" dedi.

Burak Özçivit ise, "Onun başka sürprizleri var arkadaşlar" diyerek Fahriye Evcen'in sürprizini bozdu.

fahriye evcen

Gazetecilerin 'Sürpriz nedir Burak Bey' sorusuna ise Özçivit, 'Adı üstünde sürpriz' diyerek cevapladı.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2021, 18:24

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE