Fahriye Evcen eşi Burak Özçivit'e böyle kur yaptı! Düşmanları çatladı

Fahriye Evcen, şu sıralar bir giyim firmasının reklamlarında oynayan Burak Özçivit'in yeni imajını çok beğendiğini belli eden bir paylaşım yaptı. Eşine sosyal medyada kur yapan Evcen, adeta düşman çatlattı.

Fahriye Evcen eşi Burak Özçivit'e böyle kur yaptı! Düşmanları çatladı

Kendisi gibi oyuncu olan Fahriye Evcen ile mutlu bir evliliği olan Burak Özçivit, bir giyim markasının reklam yüzü oldu.

Takım elbise ve smokinlerle tüm reklam mecralarında boy gösteren Burak Özçivit'in gülümseyerek verdiği son pozuna binlerce beğeni ve yorum geldi. Ünlü çiftin, fotoğrafın altında birbiriyle mesajlaşması sosyal medyada gündem oldu. 

burak özçivit

"ÇOK TATLISINIZ BEYEFENDİ"

'Kuruluş Osman'ın yıldızı ünlü oyuncu Burak Özçivit'in, gülümseyerek verdiği poz sosyal medyada ilgi odağı oldu. Ünlü oyuncunun bu pozu bir saatte 700 bine yakın beğeni aldı. Fahriye Evcen de eşine "Çok tatlısınız beyefendi" diye yorum yaptı. Eşinin yorumuna kayıtsız kalmayan ünlü oyuncu, "Siz de öyle hanımefendi" şeklinde yanıt verdi.

BURAK ÖZÇİVİT

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, 2013 yılında 'Çalıkuşu' dizisinde tanışmış arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşmüştü.

Birlikteliklerini 2017 yılında nikah masasına taşıyan çift oğulları Karan'ı 2019 yılında kucağına almıştı.

BURAK ÖZÇİVİT

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2021, 19:52

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE