Fahriye Evcen Ekranlara Döneceği Sürpriz Projeyi Açıkladı!

Fahriye Evcen, Burak Özçivit'le evlenip 2017 yılında sinemada oynadığı Sonsuz Aşk filmden sonra setlere ara verdi. Çocuğu Karan için sektöre ara veren Fahriye Evcen, yeniden dönüş için projeleri değerlendirme aşamasında...

Fahriye Evcen Ekranlara Döneceği Sürpriz Projeyi Açıkladı!

Oğulları Karan ile birlikte Akatlardaki bir mekândan çıkan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti objektiflere takıldı.

fahriye evcen

Fahriye Evcen “Burak setten çıkmıştı vakit bulunca bir akşam yemeği yiyelim dedik ” dedi.

KARAN'A BAKICI YOK BAKIMI ANNE FAHRİYE EVCEN'E AİT

Ayrıca oğulları Karan’ın çok hareketli ve aktif bir çocuk olduğunu söyleyen Evcen, “Karan’a bakıcı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Valla şu an bakıcı yok” yanıtını verirken, Özçivit “Böyle idare ediyoruz çok güzel” dedi. 

fahriye evcen

"GÖRÜŞTÜĞÜM PROJELER VAR NETLEŞİNCE AÇIKLAYACAĞIM"

Uzun zamandır oğlu ile vakit geçirmek için setlerden uzak kalan Fahriye Evcen konuyla ilgili soruya, “Ben çok özledim ama tabii ki Karahan’ın biraz daha büyümesini beklemem gerekiyor şöyle biraz daha vaktimiz var. Geri dönmek istiyorum görüştüğümüz projeler var ama zamanla belli olacak. Netleşince açıklayacağım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 20:14

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE