Fahriye Evcen'den Üçüncü Yıla Özel Paylaşım! Düştüğü Not Olay Oldu

Burak Özçivit ile 2017 yılında mutlu bir evliliğe evet diyen Fahriye Evcen, evlilik yıldönümlerini sosyal medyadan yaptığı romantik bir paylaşımla kutladı. Çift, evliliklerinde 3 yılı geride bıraktı.

Fahriye Evcen'den Üçüncü Yıla Özel Paylaşım! Düştüğü Not Olay Oldu

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti, 2017 yılında görkemli bir törenle dünyaevine girmişti. Evliliklerinde üçüncü yılı deviren çift, yıldönümlerini kutladı. Fahriye Evcen eşi Burak Özçivit ile düğün fotoğraflarını paylaşarak aşkını haykırdı.

Güzel oyuncu Instagram hesabından paylaştığı kareye 29 Haziran 2017 tarihini not düştü ve "Aşk her şeydir” diye yazdı. Burak Özçivit ise bu paylaşıma kalp emojisi ile yanıt vererek eşine olan aşkını gösterdi.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

..Love is all.. ✨???? 29.06.2017 ????✨

Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf)'in paylaştığı bir gönderi ()

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 10:37

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE