Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın Erşan Kuneri Heyecanı! ‘Çok Eğlenceli Bir İş…’

Masumlar Apartmanı’nın yıldızlar Ezgi Mola ve Merve Dizdar, Cem Yılmaz’ın ofisinden çıkarken görüntülendi. Erşan Kuneri’nin kostüm provası için bir araya geldiklerini söyleyen güzel oyuncu, bu yılı çalışarak geçireceklerini ifade etti.

TRT 1 ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Masumlar Apartmanı’nın sevilen ikilisi Ezgi Mola ve Merve Dizdar, önceki gün Cem Yılmaz’ın ofisindeydi. Cem Yılmaz’ın Netflix için çekeceği Erşan Kuneri dizisinin kadrosunda bulunan iki isimden Mola, gazetecilerle kısa röportaj gerçekleştirdi.

Erkan Kuneri’nin kostüm provası için bir araya geldiklerini söyleyen oyuncu, nasıl bir rolü oynayacağıyla ilgili ser verip sır vermedi: “Çok keyifli ve heyecanlı. Herkesin çok eğleneceği bir iş olacağına dair hiç şüphem yok tabii ki.”

Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın Erşan Kuneri Heyecanı! ‘Çok Eğlenceli Bir İş…’

Gündelik hayatına dair de konuşan Ezgi Mola, “Güzel geçiyor. Biz zaten sürekli setteyiz. Seyircimiz izlediği şeyden keyif alıyor. Bizim için de en büyük mutluluk o. Her şey yolunda” ifadelerini kullandı.

Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın Erşan Kuneri Heyecanı! ‘Çok Eğlenceli Bir İş…’

Tatil planlarına dair sorulara da cevap veren oyuncu, “Tatil bu yıl biraz zor görünüyor. Sağlıklı olalım da… Şimdi hiç onu düşünmüyorum bile. Keyifli ve heyecanlı bir iş var. O yüzden de herhangi bir plan yapmadım şu an” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2021, 10:54

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE