Ezgi Mola Ve Farah Zeynep Abdullah O Paylaşımla Olay Oldu! Ti'ye Aldılar

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın güzel oyuncuları Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dikkat çekti. Safiye'nin temizlik krizine girdiği anlar sosyal medyada ilgi görürken, Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah'ta sosyal medya hesaplarından bu anları ti'ye aldı.

Ezgi Mola Ve Farah Zeynep Abdullah O Paylaşımla Olay Oldu! Ti'ye Aldılar

Yayınlandığı ilk günden beri merakla izlenen Masumlar Apartmanı'nın 27 ekim salı akşamı ekrana gelen 7. bölümünde şaşırtan gelişmeler yaşandı. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikâyeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde, İnci evlendiği Han ve ailesiyle ilgili gerçeklerle karşı karşıya kaldı.

farah

Safiye evinin salonunda, babasıyla yan yana oturan İnci’yi görünce çıldırdı. Safiye ve Gülben, İnci tarafından “kirletilen” evlerini temizlemeye çalıştı.

DİZİYE GÖNDERME YAPTILAR

Dizideki bu anlara gönderme yapan Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah ise güldüren bir paylaşım yaptı. Ezgi Mola'nın paylaşımına Abdullah "Tuz ruhunu getir aney" notunu düştü. İki başarılı oyuncunun bu paylaşımı takipçilerini güldürdü.

farah

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2020, 12:35

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE