Ezgi Mola İsyan Etti! ‘Çok Terbiyesizce Buldum…’

Mustafa Aksakallı ile aşk yaşayan Ezgi Mola, hamilelik iddialarına karşı sert çıktı. “Şimdiye kadar bana sorulan hiçbir soruyu cevapsız bırakmamış biri olarak bu haberi çok terbiyesizce buldum” ifadelerini kullanan Mola, “Keşke sorma nezaketinde bulunsaydınız” dedi.

Ezgi Mola İsyan Etti! ‘Çok Terbiyesizce Buldum…’

Ezgi Mola, son dönemde hakkında çıkan evlilik haberlerinden sonra şimdi de hamile olduğuna ilişkin iddialarla gündeme geldi. Günaydın’ın haberine göre Mola ile sevgilisi Mustafa Aksakallı’nın aldıkları bu haberden sonra nikah masasına oturmak için işlemleri hızlandırdığı da öne sürüldü.

Ezgi Mola İsyan Etti! ‘Çok Terbiyesizce Buldum…’

“KEŞKE…”

Çıkan bu haber üzerine paylaşımda bulunan Ezgi Mola isyan etti. Ünlü oyuncu, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Şimdiye kadar bana sorulan hiçbir soruyu cevapsız bırakmamış biri olarak bu haberi çok terbiyesizce buldum. Keşke sorma nezaketinde bulunsaydınız, yine cevapsız bırakmazdım ki soran arkadaşlarıma cevap da verdim. Haberiniz yalandır. Daha önemli ve gerçek olduğundan emin olduğunuz haberleri gündeme getirmeniz dileğiyle, sevgiler.”

Ezgi Mola İsyan Etti! ‘Çok Terbiyesizce Buldum…’

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2020, 18:20

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE