Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin’in Pahalı Romantizmi! (Video Haber)

Ünlü isimler normalleşme süreciyle birlikte tatilde karantina sürecinin tüm stresini atmaya devam ediyor. MagazinBurada.net ekibi bu kez, Oğulcan Engin-Ezgi Eyüboğlu çiftinden, Yıldız Asyalı-Kerem Saka çiftine kadar birçok ünlü ismin en özel anlarını görüntüledi.

Ünlü isimler sıcak güneşin ve mavi suların tadını çıkarmaya devam ediyor. MagazinBurada.net ekibi bu kez, evlilik hazırlığındaki Oğulcan Engin ve sevgilisi Ezgi Eyüboğlu ile birçok ünlü ismi görüntüledi. İşte kameralarımıza yansıyan görüntüler…

1000 TL’LİK ŞEZLONGDA GÜNEŞLENDİLER

MagazinBurada.net Bodrum muhabiri Kamil Sümer, bu yılın gözde aşıkları Oğulcan Engin ve sevgilisi Ezgi Eyüboğlu’nu 1000 TL’lik şezlonglarda sohbet ederken yakın markaja aldı. Geçtiğimiz günlerde “Çok yakıştılar” sözleriyle annesi Seda Sayan’dan tam destek alan Oğulcan’ın sevgilisi Eyüboğlu ile sohbet ederken hayli mutlu olduğu görüldü. Güzel oyuncu ise kameraları fark edince üstüne pareosunu aldı. Daha önce tektaş ve evlilik teklifi ile gündeme gelen çiftin ne zaman evleneceği ise merak konusu.

DOYASIYA DANS ETTİ

Ayrıca kamaralarımız; Diriliş Ertuğrul’un Halime Hatun’u Esra Bilgiç’i zaman zaman dans ederken, zaman zaman da kanoya binerken görüntüledi. Tatilde bile sosyal medyayı ihmal etmeyen güzel oyuncu; bol bol fotoğraf çekti, müzik dinleyip doyasıya dans etti.

KIZI VE EŞİNİ HAYRANLIKLA İZLEDİ

Mucize Doktorun Tanju’su Murat Aygen ve kendisi gibi oyuncu eşi Nihan Aslı Aygen de kızları Nil ile birlikte Bodrum’da tatil yaparken kameralar yansıdı. Görüntülerde; baba ve kızın birlikte kumdan kale yapmaya çalışırken, Nihan Aslı Aygen’in de kızı ve eşini hayranlıkla izlediği görüldü. Bir ara Murat Aygen’in kızını denize alıştırmaya çalışması fakat ağlayınca hemen annesinin müdahale etmesi de çiftin hoş bir anısı olarak kameralarımıza yansıdı.

SEVGİLİSİ İLE EL ELE GÖRÜNTÜLENDİ

“Eyvah Babam” dizisi ile akıllara kazınan efsane oyuncu Yıldız Asyalı ile evlenme hazırlığında olduğu yönetmen sevgilisi Kerem Saka da el ele görüntülendi. Uzun zamandır ekranlardan uzak yaşayan Yıldız Asyalı’nın karantina dönemine rağmen formda olması gözlerden kaçmadı. Öte yandan güzel oyuncunun küçük kızı Ayşe Mira da tatile eşlik etti.

KARANTİNADA BİLE FORMUNU KORUDU

Başarılı oyuncu Özge Gürel'in kendisi gibi oyuncu sevgilisi Serkan Çayoğlu da mavi suların tadını çıkarırken kameralara yansıdı. Yakışıklı oyuncunun karantina döneminde formundan hiçbir şey kaybetmediği ve arkadaşlarıyla birlikte tatile gittiği görüldü. Serkan Çayoğlu'nun yanında Gürel'in olmaması da dikkatlerden kaçmadı. 

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2020, 15:21

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE