Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin'den Siyah Beyaz Aşk Pozu

Magazin gündeminde en çok konuşulan çiftler arasında yer alan Ezgi Eyüboğlu ile Oğulcan Engin çiftinden sosyal medya paylaşımları gelmeye devam ediyor. Sık sık birlikte paylaşım yapan çift, bunlara bir yenisini daha ekledi. O paylaşım beğeni yağmuruna tutuldu.

Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin'den Siyah Beyaz Aşk Pozu

Kaan Yıldırım ile boşandıktan sonra Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğulları ile aşk yaşayan oyuncu Ezgi Eyüboğlu, Oğulcan Engin ile aşk dolu tatillerine devam ediyor.

Bu yılın en çok konuşulan isimlerinden olan Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüpoğlu çifti tatil yapmaya doymadı. Sık sık birlikte paylaşım yapan çift bunlara bir yenisini daha ekledi.

Engin, Instagram hesabından Ezgi ile çekilmiş bir fotoğraf karesini paylaştı. Fotoğrafın altına kalp emojisi koyması da dikkatlerden kaçmadı.

Kısa sürede çok fazla beğeni alan fotoğrafın altına çok sayıda ünlü isim de yorum yaptı.

oğulcan engin ezgi eyüboğlu

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 12:29

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE