Eypio'dan Şok Eden İtiraflar: Kitapsızca Vururdu!

Günah Benim Suç Benim şarkısı ile popüler olan Eypio adıyla tanıdığımız Abdurrahim Akça, Armağan Çağlayan'ın "Gör Beni" programına konuk oldu. Hayatıyla ilgili samimi ve açıklamalarda bulundu.

Eypio'dan Şok Eden İtiraflar: Kitapsızca Vururdu!

Ünlü rap’çi Eypio konuk olduğu "Gör Beni "programında hayranlarının kendisini daha yakından tanıyacağı açıklamalarda bulundu.

HOLLANDA'DA 6 YIL KALDIM

Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan Eypio programda üne kavuşmadan önceki yaşantısından bahsetti. Ünlü rapçi 2002-2008 yılları arasında Hollanda’da yaşadığını ve halı yıkama, araba yıkama ve peyzaj gibi farklı işlerde çalıştığını söyledi.

RAP MÜZİĞE BAŞLAMA SERÜVENİ

Armağan Çağlayan’ın rap müziğe Hollanda’da mı başladınız? Rap müzik yapmanızda Hollanda’da öteki olmanızla bir ilgisi var mı? sorularına rapçi ;

‘Hayır. Ben 1995 yılları Cartel’den beri rap müzik dinlerdim. Hollanda’ya gittikten sonra rap müzik yapmaya başladım. Ben her zaman ötekiydim zaten. 1980 yılında Afganistan’dan Türkiye’ye göç etmiş Afgan Türkmeni bir ailenin çocuğuyum’ dedi.

HOLLANDA'YA KAÇAK YOLLARDAN GİTTİM

Rapçi Eypio Hollanda’ya kaçak yollardan gitmeye çalıştığını fakat Muğla Yatağanlı’da yakalanıp bir gün karakolda kaldığını, ardından Makedonya’ya giderek orada sahte vize ile Hollanda’ya gittiğini söyledi. Hollanda’ya gittikten sonra 6 yıl kalarak farklı işlerde çalıştığını, dayısının şirketine kaydolduktan sonra şirketin batmasının ardından Türkiye’ye dönüş yapmak zorunda kaldığını belirtti.

BABAM BENİ KİTAPSIZCA DÖVERDİ

Armağan Çağlayan’ın eşinizin doğum gününü evlilik yıl dönümü unutan bir adamsınız muhtemelen cümlesine Eypio; ‘Evet öyleyim o tarz şeyleri yapmacık buluyorum samimi bulmuyorum dedi ve babamla aram iyi olmadığı için babalar gününü de umursamıyorum diyerek ekledi.

Armağan Çağlayan’ın babanızla aranız neden iyi değildi? Hayatınızda baba figürü olarak yer alan birisini hayatınızdan çıkarmak zor değil mi? sorularına Eypio ; ‘Küçükken beni çok döverdi kitapsızca vururdu, ben babam yurt dışına iş için gittiğinde çok mutlu olurdum, rahatlardım. Bizim baba-oğul ilişkimiz olmadı bu yüzden hayatımdan çıkarmışım gibi hissetmedim’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2020, 10:17

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE