Evrim Keklik All Star'a Katılacak Mı? Verdiği Cevap Merak Uyandırdı

Survivor2020'ye damga vuran Evrim Keklik, Instagram'da takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Keklik, All Star'la ilgili gelen soruya verdiği cevapla da ilgi çekti.

Evrim Keklik All Star'a Katılacak Mı? Verdiği Cevap Merak Uyandırdı

Survivor2020'de çok konuşulan Evrim Keklik, yarışmanın yorgunluğunu atmak için tatile çıktı. Instagram'da 613 bin takipçisi bulunan Keklik, tatil sürecinde takipçilerinden gelen soruları yanıtlarken All Star'la ilgili soruyu da pas geçmedi.

evrimkeklik

YARIŞMADAN SONRA 5 KİLO ALDI

Takipçilerinin merak ettiği her şeyi içtenlikle cevaplayan Evrim, "Survivor All Star olursa katılır mısın?" sorusuna "Bakacağız" yanıtını verdi. Survivor'da verdiği kilolarla dikkat çeken Evrim, yarışma bittikten sonra 5 kilo aldığını açıkladı.

Evrim Keklik, yarışmada aynı takımda yer almasına rağmen pek anlaşamadığı Nisa ile ilgili soruya da cevap verdi. Bir takipçisinin "Nisa mi Aycan mı? Hangisini seviyorsun" sorusunu paylaşan Keklik, "Aycan" cevabını verdi.

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE