Evrim'den Samimi Açıklama: Mert Öcal İle Aralarında Ne Var?

2020 Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmacısı Evrim Keklik, Alişan ve Demet Akalın’ın sunduğu sabah programına katıldı.Evrim hakkında çıkan aşk haberleri ve Survivor yarışmasına dair ilk defa açıklamalar yaptı.

Evrim'den Samimi Açıklama: Mert Öcal İle Aralarında Ne Var?

Survivor 2020 yarışmasında renkli kişiliği ve eğlenceli tavırlarıyla adından sıklıkla söz ettiren Evrim Keklik, programın final yapmasından sonra gündeme gelmeye devam etti. Yarışma arkadaşı oyuncu Mert Öcal ile aşk yaşadığı iddia edilen Survivor Evrim ‘Demet ve Alişan İle Sabah Sabah’ programının konuğu oldu. Güzel yarışmacı Mert Öcal sorusuna verdiği yanıtla dikkatleri çekti.

‘ARAMIZDA AŞK YOK’

Survivor 2020 yarışmasında tanışan Evrim Keklik ve Mert Öcal arasında yeni gelişmeler yaşanmaya başladı. Mert Öcal ile yarışmadan sonra da görüştüklerini belirten Survivor Evrim, “Burası Survivor kadını-erkeği yok. Mert’le aramız çok iyi ancak arkadaşız. Aramızda aşk yok.” ifadelerini kullandı.

Evrim'den Samimi Açıklama: Mert Öcal İle Aralarında Ne Var?

‘EVRİM BENİM CANIMDIR’

Evrim Keklik’in sabah programındaki açıklamalarının öncesinde ünlü oyuncu Mert Öcal verdiği röportajda “Survivor’da maalesef aşık olmadım. Aşık olma ihtimalim olsa bile orada öncelikler var. Açlık ve barınma varı. Bunları karşılayamadığımız için ona sıra gelmedi. Evrim benim canımdır. İnsanların dediği gibi bir şey yok maalesef” cümlelerini kurdu.

Evrim'den Samimi Açıklama: Mert Öcal İle Aralarında Ne Var?

EVRİM’E OYUNCULUK TEKLİFLERİ YAĞIYOR

Kendisine oyunculuk tekliflerinin geldiğini söyleyen Evrim Keklik tereddütleri olduğunu da belirtti. Keklik oyunculuk konusunda; “Uzun süredir tatildeydim. Birkaç proje teklifi geldi ama düşünme aşamasındayım. Bilemiyorum yapabilir miyim?” dedi.

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE