Evrim Akın'dan Aşkım Kapışmak ile ilgili büyük U dönüşü

Yaz başında ilişki uzmanı Aşkım Kapışmak ile yakın görüntüler veren Evrim Akın, son açıklamasıyla şaşırttı.

Evrim Akın'dan Aşkım Kapışmak ile ilgili büyük U dönüşü

Oyuncu ve sunucu Evrim Akın, yazar Aşkım Kapışmak ile birlikte "İyi ki" notuyla paylaştığı fotoğrafı, el ele gittiği konserleri unutup sadece arkadaş olduklarını açıkladı.

Tatil planlarını birlikte yapan, yakın fotoğraflar vermekten çekinmeyen ikiliden Evrim Akın, geçtiğimiz akşam katıldığı bir davette Magazin Burada kameralarına konuştu. Kapışmak ile ilişkisi sorulan Akın, ilişkisi olmadığını savunarak "Siz yanlış anladınız" dedi. Basın mensuplarının "Daha önce yalanlamadınız" sorularına "Ben sizi duymadım" diyerek cevaplayan Akın, ilişkileri olduğunu redderek çok samimi arkadaş oldukları konusunda ısrarlı açıklamalarda bulundu. Sorulara "Siz arkadaşlarınızla konsere gitmez misiniz?" sorusuyla karşılık verdi.

"Denedik' dermişim" diyen Akın'ın ağzından "Ama olmadı" sözleri kurtuldu. Bu küçük itirafın ardından Akın, basın mensuplarıyla vedalaşıp hızla uzaklaştı.

Akın'ın şimdiki açıklamaları böyle olsa da, yaz başında Kapışmak ile samimi bir fotoğrafını "Güven, dürüstlük, saygı ve sevgi dolu adam(lar), insan(lar) seçin… İyi ki…" mesajı ve kalpler nazar boncuklarıyla paylaşmıştı. Yalın konserine birlikte giden ikili, birlikte tatil planları olduğunu belirtmiş ancak evlilik sorulduğunda "İlişkimiz yok" demek yerine soruyu geçiştirmişlerdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER