Evlenmeye Hazırlanan Seren Serengil Düğün Tarihini Açıkladı!

Arkadaşı Mustafa Tohma’nın evlilik teklifini kabul eden Seren Serengil, düğün tarihini açıkladı.

Evlenmeye Hazırlanan Seren Serengil Düğün Tarihini Açıkladı!

Geçirdiği mide ameliyatı nedeniyle sağlık sorunları yaşayan ve 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile evleneceğini açıklamıştı.

Arkadaşı Mustafa Tohma’nın evlilik teklifini kabul ettiğini söyleyen Serengil, hem evlilik teklifi hem de düğünle ilgili merak edilen detayları anlattı.

"ŞU AN SEVGİLİ DEĞİLİZ, HİÇ OLMADIK DA..”

Evlenmeye Hazırlanan Seren Serengil Düğün Tarihini Açıkladı!
Mustafa Tohma ile yakın arkadaş olduğunu söyleyen Serengil, “Hala da arkadaşız. Şu an sevgili değiliz, hiç olmadık da. Ben yeni ayrıldığım süreçte onunla tanıştım. O zaman çocuk kaybettim ve bunalımdaydım. Tek başıma olduğum bir dönemde şefkatli ve içinden geldiği gibi karşılık beklemeden davrandı. Tanıştıktan 6-7 ay sonra bana duygularını anlattı ama ben hazır olmadığımı onu üzmek istemediğimi söylemiştim. O da konuyu kapatıp bir daha açmadı. Ben hasta olduğumda her şeyimi yaptı" diye konuştu.

“YAZ AYINDA EVLENECEĞİZ..”

Evlenmeye Hazırlanan Seren Serengil Düğün Tarihini Açıkladı!
Evlilik teklifini kabul eden Serengil, düğünle ilgili de konuştu. Serengil, "Ben kendimden emin olmadan bir şeye başlayamam. Aramızda güzel bir konuşma geçerken 'Ben seninle sevgili olmak değil ben eşim olmanı istiyorum. Ama buna ne zaman hazır olursan' dedi. Ben de tamam dedim. Sevgililik yaşamadan hemen evlenemezsin. Herkes 'Mustafa beyle yakışıyorsunuz onunla evlen' dedi. Ben de dün evet dedim. Yüzüğü de bugün gidip alacağız. Benim her şeyi beğenmeyeceğimi bildiği için beraber almak istedi ama benim için bunlar hiç önemli değil. O yüzüğü de hazır olduğum zaman takacağım. Yaz ayında evleneceğiz. Ben birinin sevgilisi değil eşi olmalıyım."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER