Eva Mendes’ten ‘Utanmayın’ Çıkışı

Önümüzdeki günlerde 46’sına girecek olan Eva Mendes, yaşıyla gurur duyduğunu açıkladı. Sevenlerine ise ‘Utanmayın’ önerisinde bulundu.

Eva Mendes’ten ‘Utanmayın’ Çıkışı

Hızlı Daha Öfkeli, Hitch ve Hayalet Sürücü gibi filmlerle dünya çapında üne kavuşan Eva Mendes, 5 Mart’ta 46 yaşına girmeye hazırlanıyor. Dünyaca ünlü güzel oyuncu, yaşıyla gurur duyduğunu söyledi. Hayranlarına seslenmeyi de ihmal etmeyen Eva Mendes, “Yaşlanmaktan utanmayın” mesajını verdi.

“HATIRLATTIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER…”

Eva Mendes, Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafına gelen “yaşlanıyor” yorumuna ise sessiz kalamadı. “Bana hâlâ burada olduğumu hatırlattığınız için teşekkür ederim” şeklinde cevap veren güzel oyuncu, “Yaşlanmaktan korkmamak gerek” diye de ekledi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER