Esra Erol hamile mi?

Başarılı sunucu Esra Erol'un eşi Ali Özbir, Anneler Günü'nde, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Erol'un hamile olabileceğinin sinyalini verdi.

Esra Erol hamile mi?
Şubat ayında sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımın altına düştüğü yorumla ailelerine bir kız bebek katılacağını ima etmişti. Ancak Esra Erol, eşinin paylaşımını kısa sürede yalanlayarak bir yanlış anlaşılma olduğunu açıkladı. Ali Özbir, bu sefer de Anneler Günü'nde yaptığı paylaşımla bebek müjdesi verdi.

"2 PAŞAMIN ANNESİ YOLDAKİ BEBİŞİN ANNESİ"

Eşi Esra Erol'un anneler gününü kutladığı bir fotoğraf paylaşan Ali Özbir, bu mesajda kullandığı: "2 paşamın annesi yoldaki bebişin annesi… Anneler gününü kutlarım. Tabi ki doğum gününü de unutmadım o da storyde bakmanızı tavsiye ederim" ifadeleriyle bir kez daha takipçilerini heveslendirdi.

YORUM YAĞDI

Özbir'in kimi takipçileri 'hayırlı olsun' mesajları yazarken kimileri de Şubat ayındaki bebek müjdesi haberine göndermede bulunarak bunun yeni bir şaka olabileceğini söyledi.

ESRA EROL'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Eşinin bu paylaşımının ardından Erol'dan açıklama da gecikmedi. Erol bu paylaşımın altına "Allah isteyenlere nasip etsin; şaka tabii ki" yazdı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER