Esra Erol'dan Ozan Güven Sorusuna Sert Çıkış: 'Hiç Bir Kadın Şiddeti Haketmiyor'

Ünlü sunucu Esra Erol, önceki gün İstinye Park'ta objektifler takıldı. Oyuncu Ozan Güven'in, Deniz Bulutsuz'u darp etmesi hakkında kendisine sorulan sorulara öfkeli cevaplar verdi.

Esra Erol'dan Ozan Güven Sorusuna Sert Çıkış: 'Hiç Bir Kadın Şiddeti Haketmiyor'

Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol, Bodrum Yalıkavak'taki yaz tatilini tamamlayıp İstanbul'a döndü. Önceki gün oğlu Ömer Erol ile birlikte İstinye Park'ta görüntülendi.Erol, muhabirlerin kendisine sorduğu soruları yanıtladı.

"BU TARZ BİR YAKLAŞIM DOĞRU DEĞİL"
Ozan Güven’in Deniz Bulutsuz’u darp ettiğine dair çıkan haberlerin sorulması üzerine Erol, “Hiçbir kadın hem psikolojik hem fiziksel şiddetti hak etmiyor. Ben her başına gelen kadını kendi yerime koyuyorum. Aynı şeyi ben yaşamış olsaydım ne hissederdim. Sadece kadın değil insana karşı hayvana karşı şiddetten de bahsetmek lazım. İnsanlar öfke duygularını kontrol edememelerinin altında yatan sebepler var.  Kadın gibi önemli bir varlığa bu tarz bir yaklaşım doğru değil” şeklinde yanıt verdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 11:36

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE