Esra Ceyhan'dan Bergüzar Korel'e çok sert Squid Game tepkisi: Ne çabuk unuttun!

A'dan Z'ye isimli gündüz kuşağı programıyla hafızalara kazınan Esra Ceyhan Oyuncu Bergüzar Korel'in Squid Game dizisi ile ilgili uyarılarına tepki gösterdi.

Esra Ceyhan'dan Bergüzar Korel'e çok sert Squid Game tepkisi: Ne çabuk unuttun!

A'dan Z'ye isimli gündüz kuşağı programı ile bir zamanların en sevilen televizyon simaları arasında yer alan Esra Ceyhan, üçüncü çocuğuna hamile olan Bergüzar Korel'in Squid Game dizisiyle ilgili sözlerine sert tepki gösterdi.

bergüzar korel squid game

Kısa sürede dünyada en çok izlenen yapımlar arasında yer alan Güney Kore imzalı Squid Game dizisinin çocukların izlememesi gerektiğini söyleyen ve bu konuda çocuk sahibi olanları uyaran Korel'in sözleri Esra Ceyhan'dan tepki gördü. Sunucu Esra Ceyhan oyuncu Bergüzar Korel'i zamanında eşi Halit Ergenç ile başrolde oynadığı Binbir Gece isimli dizisi üzerinden eleştirdi.

esra ceyhan bergüzar korel e tepki

Esra Ceyhan, Bergüzar Korel'in açıklamasına, "Ne çabuk unuttuk! Ne ahlaksız teklifleri, ne aile içi yasak aşkları, ne şiddetin feriştahını içerek berbat dizileri. Çatır çatır ailecek bu saçmalıklar izlendi. Bunlardan birinde rol alan bir kadın oyuncu da bu günlerde şu zararlı bu yararlı aman çocuklar izlemesin diye ahkâm kesiyor. Yahu sen içinde yer aldığın dizinin hikâyesini ne çabuk unuttun" ifadeleriyle yanıt verdi. 

binbir gece masalları dizisi

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2021, 11:43

Başak Yıldız

YORUM EKLE