Esra Bilgiç: Benim Avukatlığımı Başkası Yapsın

Show TV'de yayınlanan Ramo dizisinde Sibel karakterini canlandıran Esra Bilgiç, set arasında magazinburada.net'in sorularını cevapladı.

Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Halime Hatun karakteriyle adını duyuran Esra Bilgiç, şu sıralar Murat Yıldırım ile birlikte başrol oynadığı Ramo dizisinde Sibel karakterine hayat veriyor.

esra bilgiç ramo

Esra Bilgiç, Ramo dizisinin set arasında magazinburada.net'e çok özel açıklamalar yaptı.

"BAŞKALARI BENİM AVUKATLIĞIMI YAPSIN"

Esra Bilgiç, Ramo'da her şeyin çok iyi gittiğini söyledi. Ekip olarak özverili bir çalışma içinde olduklarını söyleyen Esra Bilgiç, set için gece geç saatlerde bile kameranın karşısında olduklarını açıkladı. Diziden kalan zamanda Hukuk Fakültesi'nde okuduğunu söyleyen Esra Bilgiç, "Hayatın kendisi hukuk, ben gözlemci bir insanım bu anlamda hukuk okumak oyunculuğuma katkı sağlıyor" diye konuştu. Muhabirimizin 'Mezun olunca avukat mı olacaksınız?' sorusuna Esra Bilgiç, "Hayatımı oyunculuk yaparak geçirmek istiyorum ama hukuk hayatın her alanında, avukatlık çok tecrübe isteyen bir iş. Kendi kendimin bile avukatlığını yapamam. Başkaları benim avukatlığımı yapsın!" dedi. 

esra bilgiç

"HAYATIMDA AŞK YOK"

Futbolcu Gökhan Töre ile 2 yıl evli kaldıktan sonra ayrılan Esra Bilgiç, aşk hayatının durgun olduğunu söyledi. Hayatını işi ve evi arasında sade bir düzende devam ettirdiğini söyleyen Esra Bilgiç, "Hayatımda biri yok. Şu anda tek aşkım Ramo" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 12:03

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE