Esra Balamir Dert Yandı! ‘Hayatım Boyunca Devam Edecek…’

Geçtiğimiz aylarda koronavirüs tedavisi olup, sağlığına kavuşan sunucu Esra Balamir, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Balamir, teşhis konulamayan hastalığı hakkında dert yandı.

Esra Balamir Dert Yandı! ‘Hayatım Boyunca Devam Edecek…’

Geçtiğimiz aylarda koronavirüs tedavisi olup, sağlığına kavuşan sunucu Esra Balamir, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Balamir, teşhis konulamayan hastalığı hakkında açıklamalarda bulundu.

“ÖMÜR BOYU DEVAM EDECEK…”

Tedavisinin ömür boyu devam edeceğini söyleyen Balamir, “Hayatım boyunca tedavim devam edecek yapacak bir şey yok. Altı haftada bir iğne yapılıyor. İğne yaptırmadığım zaman zorluk çekiyorum” dedi.

Esra Balamir Dert Yandı! ‘Hayatım Boyunca Devam Edecek…’

Esra Balamir, nisan ayında koronavirüse yakalanmış ve tedavi sürecini evde tamamlamıştı. Hastalığı boyunca yaşadıklarını sık sık sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Esra Balamir, son testinin negatif çıktığını söylemişti: “Çok şükür sonunda negatif oldu sonuç. Bu süreçte bana dua eden merak eden herkesten Allah razı olsun.”

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2020, 10:43

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE